מוצרי תחזוקה וטיפוח לספא

הפעלה ומילוי

ערכת מתחילים לטיפול בספא

הלקוח מקבל ערכה ראשונית בקניית מערכת הספא של הוטספרינג לתיחזוק המים במערכת .

מסנן CLEAN SCREEN ® קדם-מסנן

שמור על המים הנקיים ביותר שלך בכל פעם שאתה ממלא את הספא. חבר את הפרה פילטר לצינור הגינה שלך לפני מילוי של מים חדשים עוזר לסנן את המים ממתכות, כגון נחושת, מנגן וברזל כדי שלא יכנסו לספא שלך.

הסרת VANISHING ACT ® סידן

לרכך מים קשים ללא תוספים כימיים. מים רכים יותר משאירים את העור שלך מרגיש יותר משיי מכיוון שהוא מסייע בהגנה על רכיבי הספא שלך מפני ההשפעות המזיקות של מים קשים. באזורים עם מים קשים במיוחד (150 ppm עד 300 ppm), השתמשו ב- FreshWater Vanishing Act XL. הדבר חשוב במיוחד בעת שימוש במערכת המלח של FreshWater בדגמי הילייף ולימלייט .

בדיקת מים

רצועות בדיקה מדדי המים בג'קוזי

מקלוני הבדיקה של הוטספרינג בדוקים בקלות ומהירות את מדדי חיטוי המים, pH, אלקליות ורמות הקשיות הכוללות של מי הספא שלך בעזרת מדדים הקלים לשימוש.

רצועות בדיקת מלחים

בודק את רמות הנתרן כלוריד. לשימוש עם מערכת המלח FreshWater ® בסדרות הילייף או לימלייט.

סניטזציה ואיזון

כלור גרגירי מרוכז

חומר חיטוי יעיל זה פופולרי מכיוון שהוא מסיס לחלוטין וכמעט ניטרלי pH מומלץ להשתמש בחומר המיוצר עבור הוטספרינג .

מקל יונים

מטהר יונים כסוף רציף מפחית עוד יותר את הצורך בכלור על ידי עיכוב צמיחת חיידקים. יוני כסף משתחררים למים באופן אוטומטי בצורה מבוקרת. כל שעליך לעשות הוא להחליף את המחסנית כל ארבעה חודשים. תואם גם את מערכת המלח של FreshWater.

PH/ALKALINITY UP ו- PH/ALKALINITY DOWN

Up מעלה את הקפצת ה- pH להילחם ברמת חומציות מים גבוהה , ואילו Down מוריד את ה- pH של מי הספא כאשר יש אבנית במים, שניהם חשובים לאיזון המים כדי לקבל אפקט חיטוי מקסימלי של המים בג'קוזי .

חמצון המים עם חומר ה MPS

חומר עדין זה עם נוסחא מיוחדת . כאשר הוא משמש לפעולה משלימה לחיטוי המים במערכות הילייף עם האוזונטור, כתחליף עדין יותר לכלור. החומר מסייע בהפעלת יוני הכסף כדי שיוכלו לבצע את עבודתם מהר ויעיל יותר. בנוסף, הוא לא פוגע ברמת ה – pH, כך שהוא לא מפר את האיזון הכימי של המים .

ניקיון ותחזוקה

STAIN AND SCALE

מנע הצטברות סידן על משטחי ספא ובקר שליטה על כתמים ומינרלים.

DEFOAMER

הסר קצף הנגרם מסבונים, שמנים וחומרים אחרים הנכנסים באופן טבעי לג'קוזי במהלך השימוש.

חומר לשימור על מעטפת כיסוי של הג'קוזי

נקה, התקן והגן על כיסוי הספא שלך מומלץ להשתמש פעם בחודש חודשים למרוח על כיסוי הספא במקומות עם שמש ישירה.

ספריי לניקוי ניקוי הפילטרים

שמור על פילטרים סטנדרטים או הקרמים מדגם Tri-X ® במצב הטוב ביותר שלהם כדי למקסם את זרימת המים ולשמור על ספא שלך לפעול ביעילות. הארך את חיי הפילטר בעזרת חומר ניקוי זה ללא צורך בהשריה ארוכת ימים במים .