חיפוש

מתקני הרמה לכיסוי

כאשר רוכשים את הג'קוזי הביתי הראשון, קל להתעלם ממתקני הרמה לכיסוי, אבל בעלי ג'קוזי מנוסים יודעים שמתקן הרמה לכיסוי חיוני ביותר ושיש משמעות רבה לאיכות שלו. אמנם ניתן לחסוך כסף על ידי רכישת מתקן הרמה לכיסוי שאינו ממותג, או כזה שאינו מעוצב במיוחד עבור דגם הג'קוזי שברשותכם, אולם השקעה במערכת באיכות גבוהה שמתוכננת להשתלב עם כיסוי הג'קוזי שלכם תשפר את האסתטיקה, התפקוד וחווית הבעלות הכוללת על הג'קוזי. הצטיידות באמצעי קל להורדה והחלפת הכיסוי תבטיח שימוש תכוף יותר בג'קוזי שלכם ותאריך את תוחלת החיים של הכיסוי בכך שלא יהיה מונח על הקרקע.

קל לשימוש

ברמה הבסיסית ביותר, מתקני הרמת כיסוי ג'קוזי הופכים את פעולת הנחת והורדת הכיסוי לפשוטה ביותר, ללא צורך להרים משאות כבדים או לסחוב את הכיסוי מאחסון לשימוש. בלי דרך פשוטה להסרת הכיסוי מהג'קוזי, יתכן שתגלו שאתם משתמשים בו לעתים רחוקות יותר. לכן, חשוב לרכוש מתקן הרמה לכיסוי יעיל, שמקל על פתיחה וסגירה של הג'קוזי שלכם לכל אחד – אפילו לאנשים בעלי כושר תנועה מוגבל.

מיוצר בקפדנות

איכות מתקן הרמת כיסוי הג'קוזי שלכם יוצר הבדל גדול גם בכמה תחומים נוספים. ג'קוזי מתוכנן היטב מיועד להחזיק מעמד למעלה מעשור. לכן, אם מתקן הרמת הכיסוי אינו עמיד בפני חלודה, מזג אוויר ועשוי מחומרים עמידים, הוא יתבלה במהירות ולא יגן על הג'קוזי שלכם היטב במהלך חייו. חשוב לבחור מתקן הרמת כיסוי שנבנה בתשומת לב ועוצב באותן אמות מידה גבוהות ששימשו לג'קוזי הביתי שלכם.

בעזרת מתקן הרמת כיסוי Hot Spring®, המוט האלכסוני משולב (מוסתר) בתוך תפר הכיסוי, ולכן לא תצטרכו לדאוג שיש מוט מתכת בולט לעין שמונח על פני הג'קוזי שלכם. ואולם, לא כל מתקני הרמת הכיסויים מעוצבים באותה הצורה. כמו כן, מתקני הרמת כיסוי לא תמיד נראים בתצוגה ולכן אלא אם תבקשו מתקן משולב בכיסוי, אתם עלולים לבחור את הסוג הלא נכון ולהתאכזב לאחר שתתקינו אותו על הג'קוזי שלכם.

יפה מבחינה אסטטית


בסופו של דבר, הסגנון חשוב. הג'קוזי בעצם אמור להוות אטרקציה בחצר שלכם. כשהוא מעוצב בהתחשב בנוחות ובהנאה שלכם, ג'קוזי איכותי כולל רכיבים, כגון נורות LED מסנוורים, מפלי מים ומזרקות אלגנטיות, ומערכות בידור אופציונליות שידידים ובני משפחה יתפעלו מהם. אבל אם מתקן הרמת הכיסוי שלכם אינו מושך באותה מידה כמו הג'קוזי, או אינו יושב היטב עליו, הוא עלול לקלקל את הרושם. בעלות על ג'קוזי נאה – ומתקן הרמת כיסוי ג'קוזי יפה – תתגמל את עיניכם מדי יום ביומו.

סוגי מתקני ההרמה לכיסוי הג'קוזי .


ישנו מבחר של ארבעה סוגי מתקני הרמה איכותיים לג'קוזי לבחירתכם, שיאפשר לכם למצוא את המתקן המושלם שיגן וישלים את הג'קוזי שלכם.           

מתקן הרמת כיסוי CoverCradle®

בעזרת מתקן הרמת הכיסוי CoverCradle קל לפתוח את הג'קוזי. הוא מצויד בשני בולמי זעזועים פנאומטיים הפועלים על גז ויושב היטב על הג'קוזי. בתור מתקן הרמת הכיסוי הגדול ביותר המוצע כאן, CoverCradle דורש מרווח של כ 61 ס"מ מאחור ו כ 7.62 ס"מ מהצד.

מתקני הרמת הכיסוי של Hot Spring הם האבזר המושלם לג'קוזי החלומות שלכם.

מתקן הרמת כיסוי CoverCradle II


CoverCradle II, הדור השני ל- CoverCradle החדשני, מאופיין בקפיץ גז פנאומטי יחיד, המקל על ההרמה. בדומה ל- CoverCradleהמקורי, הוא זקוק למרווח של כ 61 ס"מ מאחור ו כ 7.62 ס"מ מהצד.

מתקן הרמת כיסוי מתקן הרמה UpRite®


מתקן הרמת הכיסוי UpRite אידיאלי ליישומים בעלי מרווח מוגבל, למשל אם הג'קוזי שלכם עומד בחצר קטנה או מרפסת קטנה או מתחת לסככה. מערכת זו מאפשרת לכיסוי להתקפל מאחורי החלק העליון של מוט הג'קוזי וזקוק בסך הכל ל כ 18 ס"מ מרווח אחורי ו כ 7.62 ס"מ מרווח צדדי. UpRite לא רק נכנס למרווחים קטנים יותר, הוא גם יוצר מחסום נראות נוח כשהוא פתוח, שמאפשר לכם ליהנות מפרטיות בזמן השתכשכות בג'קוזי שלכם.

מתקן הרמת הכיסוי UpRite של Hot Sprint מאפשר פרטיות למשפחה.


מתקן הרמת כיסוי Lift 'n Glide®

מתקן הרמת הכיסוי Lift'n Glide משתמש בפעולת החלקה שעוזרת לכם להוריד בקלות את כיסוי הג'קוזי. הוא דורש בסך הכל כ 36 ס"מ מרווח אחורי ו כ 7.62 ס"מ מרווח צדדי ובכך Lift 'n Glide הוא מתקן הרמת כיסוי מעולה לג'קוזי שממוקם במקום צפוף יחסית. בעזרת מתקן ההרמה Lift 'n Glide קל להתכונן לשימוש בג'קוזי.

**מרווח אחורי וצדדי בפועל יכול להשתנות בהתאם לדגם ומיקום הג'קוזי.

מתקני הרמת כיסוי ג'קוזי בפעולה


צריך לראות כדי להאמין. סרטוני ההדגמה של Hot Spring מדגימים כמה קל להשתמש בכל אחד מארבעת מתקני הרמת הכיסוי שאנו מציעים.