כיסויים לספא

כיסויי ג'קוזי חסכוניים באנרגיה מ- Hot Spring ® ספא נועדו לחסוך לכם כסף. כיסוי הספא שלך הוא חלק קריטי ממערכת Energy Smart ® , והוא המפתח להשגת יעילות האנרגיה שמייחדת את Hot Spring. בבוא הזמן, התעקשו על כיסוי החלפה אמיתי של האביב החם.

כיסויים חסכוניים באנרגיה

Hot Spring Spas מובילה את התעשייה בייצור ג'קוזי חסכוניים באנרגיה וכיסויי ג'קוזי. מכסי הג'קוזי הנוקשים ועם חומר הווינילן שלנו ננעלים היטב בחום עם ליבות קצף של 1.5 ק"ג ו -2.0 פאונד המגבירות את יכולת הבידוד של המכסה ליעילות אנרגטית נוספת. כיסוי הספא שלנו יחסוך לכם כסף בחשבון החשמל שלכם על ידי שימור טוב יותר של החום במערכת הג'קוזי שלכם.  עם איטום הדוק, תחסוך כסף גם בחשבון המים שלך מכיוון שפחות מים הולכים לאיבוד בתהליך אידוי של מים חמים .

בניית כיסוי מחומרים מעולים

מכסי מערכות הג'קוזי המסיבים של חברת הוטספרינג, כוללים ליבה מחודדת בהתאמה אישית המאפשרת נזילת מים, בעוד חוט הפוליאסטר והרובד הרב-שכבתי יוצרים מחסום אדים להגנה על המכסה מפני מזג אוויר קשה, כימיקלים ואור שמש עז. דשי ניילון מעניקים לרוכסן חוזק נוסף, מסייעים בהגנה מפני שבירות וקרעים. מכסה הג'קוזי שלך הוא אחד הגורמים החשובים ביותר בעיצוב חסכוני באנרגיה של הג'קוזי שלך. לכיסויים מומלצים חומרים לתחזוקה וכדאי לבדוק מדי שנה לגבי בלאי כדי להבטיח איטום הדוק.

עיצוב עמיד

כיסויי ג'קוזי HotSpring מצוידים בסוגרים בלעדיים וחסונים לתמיכה חזקה והתקנה קלה של מתקנים להרמת הכיסוי הבלעדיים שלנו. כל כריכה עשויה ויניל תפור לציר עמיד וידיות מרופדות חזקות במיוחד לביצועים לאורך זמן. בכל כיסוי ספא יש 24 נקודות מתח פנימיות מחוזקות, כולל חיזוק אלומיניום לחוזק מוגבר ומשקל מופחת. יש אפשרות גם להתקין כתוספת לכיסוי מתקן הרמה שמקל את פתיחת או סגירת הכיסוי בפרט במערכות הגדולות יותר .

מוסמך לבטיחות

רצועות מחוזקות ומתכווננות מקלות על בטיחות כיסוי הספא. כל כיסוי של HotSpring מסווג כ – UL בהתאם לתקני הבטיחות של ASTM , וכולל אפשרות למנעולי בטיחות לילדים להגנה נוספת.

כיסויים להחלפה של אוסף HIGHLIFE ®

אפשרות להתאמה אישית לדגם הספא שלך וזמינות במספר צבעים. 

כיסויים להחלפה של אוסף LIMELIGHT ®

אפשרות להתאמה אישית לדגם הספא שלך וזמינות במספר צבעים. 

כיסויים להחלפת אוסף HOT SPOT ®

אפשרות להתאמה אישית לדגם הספא שלך וזמינות במספר צבעים.