חיפוש

בידור ומוזיקה לג'קוזי לגינה ולחצר

אתרי ספא ומעיינות חמים רבים ברחבי העולם כוללים מתקני ומפלי מים . במערכות הספא מסדרת הילייף Highlife Collection בחלק מהדגמים יש את מנגנון מפלי ה BellaFontana ® , היוצר שלושה קשתות מים חינניות עם תאורה אחורית שניתן להפעיל עם זרנוקי המים היוצאים מהמפל .


מערכות הספא מסדרת Limelight Collection מגיעות בחלק מהדגמים עם מנגנון מפל המים Vidro ® , המאופיין בסרט מים רחב, צבעוני ותאורה אחורית שמאירה את המים במגוון צבעים .

דגמי הג'קוזי לגינה מסדרת HotSpot מציעות בחלק מהדגמים מפל מים מקסים עם פס רחב של מים ומנגנון שליטה על עוצמת זרם המפל .

התאורה ומפלי המים במערכות HotSpring משפרת את זמן האיכות המשפחתי . לקוחות מהעולם מספרים :


"ספא גראנדיי כבש אותנו מיד … המאפיינים הקלים הם מדיטטיביים ותמיד מדהימים את האורחים שלנו. אנו כל כך שמחים עם הרכישה הזו והמלצנו על הדגם הזה לחברים ולמשפחה שלנו. ”

סקירה מראלי, צפון קרוליינה

"יש לנו כמה חברים עם מערכות ספא של הוטספרינג לחצר וכולם מרוצים מהם מאוד . לפחות שניים מהם רכשו את המערכות שלהם לפני יותר מ 10 שנים . זה עזר לנו להחליט על המותג של הוטספרינג. החלטנו על דגם הגרנדי מכיוון שיש בו 7 מקומות נוחים ואנו אוהבים לארח בהם משפחה וחברים. אנו מקבלים הרבה מחמאות על הנוחות, הגודל ומערכת התאורה … "

בחלק מהדגמים, יש אפשרות ללוח בקרה עם מסך מגע חדשני, הניתן להסרה מהמעגן שלו כדי לשמש כשלט. השלט העמיד במים יש טווח של 30 מטר והוא לא רק שולט על הבידור השמע שלך, אלא גם על הג'טים, האורות, הטמפרטורה והגדרות מחזור הניקוי, כמו גם את נעילת הטמפרטורה של הספא ואת טיימרים של מחזור וקירור. הגדרות המוסיקה מאפשרות לך לנגן, להשהות, להחליף רצועות, להתאים את עוצמת הקול ולבחור מקורות קלט שונים, כולל מדיה לצפייה בצג HD שלך. שמות אמנים וכותרות שירים מוצגים בזמן שמערכת השמע נמצאת בשימוש, כדי להפוך את חווית ההאזנה לנוחה ככל האפשר.

כל המבנה וטכנולוגיית מערכות הספא של הוטספרינג נועדו גם לשפר גם את חווית הבידור שלך. מנגנון ניקוי שקט מבטיח שההאזנה שלך למוזיקה תופרע כמה שפחות על ידי רעש משאבות ניקוי והמושבים הארגונומיים מאפשרים לך להירגע בנוחות מוחלטת תוך כדי הנאה מהשעות הפנאי שלך. בין אם אתם צופים בטלוויזיה, מזרימים מוזיקה או מאזינים לרשימת ההשמעה שלכם, שמע, Hot Spring מציע אפשרויות האזנה מושלמות עבורך להתאמה אישית מלאה של חווית הספא שלך.

מוניטור 22 אינץ 'HD

כדי ליהנות מטלוויזיה בשידור חי, או חווית ווידיאו ועוד בזמן מנוחה בג'קוזי שלך או בעת בילוי בחצר האחורית שלך, הוסף צג אלחוטי HD 22 אינץ למערכת הספא שלך. הצג שלנו מציע איכות תמונה מעולה עם רזולוציית מסך 1080P, זכוכית מחוסמת וציפוי אנטי-רפלקטיבי/אנטי-בוהק. תואם HDMI, הוא מתחבר למקורות הווידאו הביתי שלך או למערכת הסטרימינג למגוון אפשרויות תכנות. כיסוי צג ויניל בדרגה כבדה (נמכר בנפרד) מציע הגנה נוספת ומגיע במגוון צבעים להתאמת כיסוי הספא שלך.

“שירות ברמה הגבוהה ביותר עם מכירות, משלוח והתקנה. קיבלתי הדרכה יסודית של כל הפונקציות, כולל הגדרת מערכת הקול המדהימה”
סקירה מאת לקוח המתגורר בגרנד פורקס, נ.ד.

“ההחלטה לרכוש את HotSpring לחצר הייתה הבחירה המושלמת עבורנו לאחר השוואת מותגים אחרים. מערכת חבילת האודיו והבידור הפכו את חווית הג'קוזי שלנו למהנה עוד יותר. אני ממליצה עליה בחום” לקוחה מקליפורניה .