Search

הליכון מתחת למים

פגיעה מינימלית במפרק. ירידה בכאבי שרירים. תחושת ה"הליכה על הירח "המרגשת של תחום במים מבוקרי טמפרטורה. ל-סדרת הבריכות Fitness של אנדלס , יש שפע של יתרונות מוכחים ועם הליכון התת-ימי המהפכני שלנו תוכלו לקבל לחוות פעילות גופנית המבוססת על מים באופן מהנה שלא הכרתם בעבר. ודרך נהדרת לירידה במשקל ושיפור הבריאות והכושר הגופני .

בין אם אתם מחפשים לטפל בכאבים, להשתקם מפציעה או פשוט להגדיל את רמת הכושר שלכם, אין הרבה דרכים טובות יותר מאשר להשתמש בהליכון תת -ימי עם אופציה לטמפרטורה של מים חמים .


הליכון התת ימי מתחת למים הוא תוספת אופציונלית המיועדת לסדרת FITNESS של אנדלס . אפשר גם לשלב בפעילות הריצה או ההליכה על ההליכון גם את הזרם של מנוע השחייה להוספת התנגדות לריצה או הצעידה של המתאמן ולדמות בכך ריצה או עלייה במעלה ההר ולמעשה לדמות כמעט כל אתגר ודרגת קושי שקיימים בריצה או הליכה בתנאי חוץ רגילים .

הליכון התת-ימי של Hot Spring מרחיב מאוד את חווית ספא ​​השחייה שלך, ומגדיל את ההזדמנויות לירידה במשקל, שיקום, טיפול בכאבים ו. לאנשים הסובלים מדלקת פרקים, בעיות גב או כל סוג אחר של כאבים כרוניים, הליכה או ריצה במים יכולה לעשות הבדל עצום לשיפור ההרגשה הפיזית והנפשית. עבור אלה המעוניינים להעלות את רמות הכושר הגופני, בלאי מופחת על השרירים והמפרקים פירושו שפעילות גופנית שמשפרת סיבולת שרירים, לב וכלי דם מעולם לא הייתה מהנה ויעילה יותר.

כיצד פועל הליכון מתחת למים?


ההליכון ממקום ברצפת האמבטיה של בריכת הזרמים מתחת למכונת השחייה . ההליכון משנה קצב ומהירות לפי לחיצה שלכם על כפתורים בשלט אלחוטי ממש כמו בכיוון טמפרטורה במזגן הביתי. כוונן את המהירות בזמן שאתה רץ או הולכן בהתאם למטרת האימון שלך .

ההליכון לא תופס הרבה נפח בכדי שהחוויה שלכם בשחייה במקום לא תושפע.

סוגי האנשים המשתמשים בהליכון מתחת למים .


הליכון התת ימי מתחת למים תוכנן לכל הגילאים, סוגי הגוף ורמות הניידות. משתמשים נעים בין קשישים לטריאתלטים אולימפיים, אופן השימוש בהליכון מתחת למים יהיה תלוי במה שאתה מקווה להוציא ממנו.

בעלי מוגבלויות ניידות עשויים לקחת את הדברים בקצב איטי יותר וליהנות מתחושה של תנועה בלתי מוגבלת. ספורטאים לעומת זאת עשויים להשתמש בהליכון לאימונים ארוכים ואינטנסיביים במיוחד, שכן שילוב הקצב האיטי או המהיר שמציע הליכון התת -ימי מאפשר להם לדחוף את כושרם עד לקצה הגבול.

סיכום היתרונות של הליכון מתחת למים .


כטכנולוגיה מהפכנית שמשנה את תחומי רפואת הספורט והפיזיותרפיה, הליכון התת ימי במים החמים מביא שפע של יתרונות, שבמרכזם הנגשת הכושר הגופני, שיפור השיקום ומציע הזדמנויות ייחודיות בין אימונים:

  • מקדם טווח תנועה גדול יותר: על ידי נשיאת 20% ממשקל גופם בעומק החזה, אנשים הסובלים מכאבים כרוניים יכולים להשתמש בהליכון התת ימי כדי להרחיב מאוד את הגמישות וטווח התנועה שלהם.
  • מפחית סיכון באימוני הליכה: קשישים או אלה שעוברים שיקום גופני, יכולים לעבור אימוני הליכה ללא חשש מנפילה, מה שיוביל ליותר ביטחון ותוצאות טובות יותר.
  • משפר את הסיבולת: מכיוון שכמעט ואין את השפעות ועומס על מפרקי כמו שיש בריצה או הליכה בתנאים רגילים, הגוף לא צריך להתאושש הרבה מאימון לאימון והאימונים יכולים להיות ארוכים ואינטנסיביים יותר, לשיפור רמת הכושר הגופנית.
  • מרפא ומחזק רקמות רכות: אימון בקצב איטי נותן לשרירים ולגידים אפשרות להחלים ולהתחזק.