חתירה במים ואימון רצועות התנגדות נגד הזרם

 

פעילות של חתירה או אימון רציעות TRX כנגד הזרם בבריכת זרמים של אנדלס משפרת את הכושר דופק הלב וקבוצות השרירים של הגוף, בלי האפקט של עומס על המפרקים והשרירים הקיים בחדרי כושר רגילים או פעילות משקולות מחוץ למים.

 

הפעילות עוזרת גם לשיקום הגוף מפציעות בצורה בטוחה יחסית עם מגוון תרגילים לפי הקצב של המתאמן והיכולות שלו ביחס לגיל, בין אם מדובר באדם צעיר או מבוגר .

 

 

לאנשים הסובלים מכאבי גב ובעיות מפרקים אחריות זו יכולה להיות דרך טובה להשתקם ולהפחית בכאבי המפרקים .

כיצד עובדת מערכת החתירה עם המשוטים במים ?


שני מתקני אחיזה למשוטים המותקנים משני צידי הקונכייה של בריכת הזרמים אליהם מתחברים המשוטים באזור הישיבה של בריכת הזרמים של אנדלס (מתאים לחלק מהדגמים יש לבדוק לאיזה דגם הוא מתאים), מפעילים את מערכת השחייה נגד הזרם וחותרים בישיבה כנגד זרם המים לפי העוצמה שקובע המתאמן .

כך אפשר להינות מאימון חתירה על פלג גוף עליון ושיפור הכושר הכללי .

 

אופן השימוש בערכת החתירה


המעיין החם תוכנן לכל הגילאים, סוגי הגוף ורמות הניידות. עם משתמשים שנעים בין קשישים לספורטאים, אין דרך שגויה ליהנות משורה בספא! אופן השימוש שלך ב- Water Rover יהיה תלוי במה שאתה מקווה לצאת ממנו.

בעלי מגבלת ניידות יכולים להתאמן ברוגע בעדינות וליהנות מתחושה של תנועה בלתי מוגבלת. ספורטאים עשויים להשתמש בחתירה לאימונים ארוכים ואינטנסיביים.

סיכום היתרונות של ערכת החתירה ורצועות ההתנגדות .

 

  • מקדם טווח תנועה גדול יותר: אנשים עם כאב כרוני במפרקים יכולים להינות מאימון שאינו מכביד על המפרקים.
  • שיפור שיקום יכולות של אנשים עם מוגבלויות וכאבי מפרקים
  • שיפור הכושר של ספורטאים ילדים ומבוגרים בקבוצות גיל שונות .
  • חווית האימון במים עוזרת להגביר את ההנאה מהאימון גם אם הוא אינטנסיבי ויותר קל להתמיד בו מאשר אימון על אותם קבוצות שרירים בסביבה רגילה של חדר כושר או משקולות .