ג'קוזי הוטספרינג - סדרת HIGHLIFE

ג'קוזי לגינה סדרת Highlife עוצבה מחדש בצורה מבריקה ומדהימה, בשיתוף עם מומחי העיצוב מ-BMW Group DesignworksUSA. עם הידע והמקצועיות של BMW Group DesignworksUSA, מערכות הספא החדשות, האיכותיות והמדהימות מסדרת הילייף כמו Grandee™ , Envoy™, Jetsetter אשר מייצגות את העתיד של עיצוב ספא בעולם.

מערכות הספא מסדרת Highlife החדשה מציעות את אותן תכונות וניסיון כדגמי סדרת Highlife הקודמים ויותר מכך. החל מהקונכיות המפוסלות וחיפוי המעטפות בפטנט ייחודי HD ™Everwood ועד למסאג'רים ואביזרים נוספים. דגמים אלו כוללים את אותם רכיבים איכותיים, תכונות ואפשרויות בלעדיות למערכות ספא של ®HotSpring. מה שהופך את מערכות הספא האלו לכל כך מיוחדות הוא העיצוב החיצוני החדש לחלוטין. באמצעות טכנולוגיה חדשנית השגנו מראה חדש וייחודי בעולם מערכות הג'קוזי .

כל הדגמי סדרת הילייף כוללים שלט רחוק אלחוטי, נגד מים, הבלעדי לחברת ®HotSpring.  בעזרת מסנני ™Tri-X, המים נקיים בתדירות גבוהה פלוס טכנולוגיית סינון של כ 100% מהמים על ידי פילטרים קרמיים הניתנים לניקוי במדיח הכלים.

שלדה ייחודית

משאבת מסאג'רים

סינון וחיטוי מים

פאנל שליטה

חיסכון באנרגיה

למה HIGHLIFE

השיטה שלנו לגבי שליטה בעיסוי של הג'טים .

עיצבנו את טכנולוגיית העיסוי של הג'טים שתהיה נוחה ביותר לשימוש , בפנל ההפעלה(ComfortControl® system), שולטים על העוצמה הכללית של זרם עיסוי הג'טים ובמערכת הג'טים החכמים (The SmartJet® system),המשתמש יכול לשלוט בעוצמה מדויקת של עיסוי במושב מסויים בג'קוזי, ללא צורך להגביר או להחליש את העוצמת העיסוי של כל הג'טים במערכת הספא .

העיסוי המושלם של סדרת הילייף

מערכות הג'קוזי לגינה מסדרת הילייף של הוטספרינג מציעות כ 7 סוגים שונים של ג'טים לעיסוי חלקים שונים של הגוף ,בטכניקת עבודה מגווונת .

  • כל מערכת מסדרת הילייף מצוידת במערכת העיסוי המוטו מסאג' (Moto-Massage® DX), הייחודית להוטספרינג בעולם, מערכת שנותנת עיסוי רקמות רציף לאורך הגב ועמוד השדרה, שעוזר בשחרור והרפיה של כאבים ושרירי גב תפוסים .
  • שתי זרועות עוצמתיות, עולות ויורדות בתזמון מושלם להעניק לגב עיסוי שלא תמצאו בשום ג'קוזי אחר בעולם .
  • טכנולוגית המבנה המיוחד של זרועות העיסוי (פטנט רשום אפילו על מבנה הזרועות) דואגת לקבע את הג'טים בקו ישר כאשר הם עולים ויורדים על גב המשתמשים בעמדת העיסוי .