חיפוש

ג'קוזי הוטספרינג - סדרת HOTSPOT

דגמי סדרת HOTSPOT מספקים ערך רב, מעוצבים כדי לספק מנוחה מרגיעה, איכות, יעילות אנרגטית, טיפול קל במים ושקט נפשי, שיש גיבוי ממותג שניתן לסמוך עליו – HotSpring.

ג'טים רבי עוצמה ועיסוי: מערכות ג'קוזי HotSpot מחברת HotSpring כוללים מסאג'רים להפגת המתח בצוואר, בכתפיים, בגב, בשוקיים ובכפות הרגליים שלכם (למשל: כיווניים, סיבוביים). ג'קוזי HotSpot נועד להיות חלק מחיי היומיום שלכם. דגמי ספא אלו מציעים מסאג'רים שיעזרו לכם להרגיש הכי טוב .

יעילות באנרגיה (חשמל): כל דגמי הספא מחברת HotSpring מציעים תכונות אנרגיה ®Energy Smart, אשר מסייעת לספא להעניק לכם את התמורה הטובה ביותר לאורך זמן.  כיסוי ספא – מעוצב ומותאם אישית. כיסוי המציע סגירה חזקה כדי לשמור על חום המים בפנים. גוף חימום – ®No-Fault שממקסם את העברת החום, שליטה במסאג'רים – מערכת ®SmartJet המאפשרת עוצמה ישירה ספציפית לקבוצות המסאג'רים שברצונכם להשתמש ברגע נתון ותאורת LED (המשתמשות בפחות אנרגיה) מבוקרת באמצעות דימר.

חומר בידוד לג'קוזי מהמובילים בעולם –FIBERCOR™

החומר מורכב מסיבים דמויי צמר , הוא חומר מאוד חכם ומתקדם , בגלל גמישות המבנה שלו הוא מצליח להגיע במילוי הבידוד של מערכת הג'קוזי, לחללים הקשים ביותר לגישה ויוצר שכבת בידוד מלא, שמקשה על גישה של אוויר קר בפרט בלילות ובימות החורף לצנרת ואגן מאגר המים החמים של הג'קוזי, תכונה ששומרת על החום של המים ועוזרת בצריכת חשמל נמוכה, שכן גוף החימום לא צריך להיכנס לעבודה לעתים דחופות לצרוך חשמל  כדי לחמם את המים שמאבדים את החום בעקבות המגע עם אוויר קר . עוד תכונה חשובה של החומר שעוזרת לבודד את המים בצנרת ובאגן הג'קוזי מהקור , היא שהחומר בעל צפיפות גבוהה פי 4 מחומר בידוד סטנדרטי , כך שלקור הרבה יותר קשה לחדור לאגן המים החמים וחום המים נשמר טוב יותר והחיסכון בחשמל גבוה יותר מאשר בשאר מערכות הג'קוזי ספא שיש בהם בידוד מחומר סטנדרטי . החומר ידידותי לסביבה ו 25 אחוזים ממנו ממחוזרים בתהליך היצור שלו ואין בו תקנות הטמנה של חומרים מסוכנים שמסרבלים את תהליך ההפקה והמחזור שלו .

איכות חומרים

משאבת מסאג'רים

סינון וחיטוי מים

פאנל שליטה

חיסכון באנרגיה

למה HOTSPOT

  • ג'קוזי לחצר דגם PROPEL מסדרת HOTSPOTג'קוזי דגם PROPEL