ג'קוזי רומנטי: איך יוצרים את החוויה המושלמת?!

טבילה בג'קוזי יכולה להיות מאורע שגרתי – בסוף יום העבודה או אפילו בצימר בסתם חופשה. אבל הרבה זוגות אוהבים ליהנות מחוויית ג'קוזי רומנטית יותר. הם מבקשים להפוך את הטבילה למיוחדת וליצור אווירה קסומה ולא שגרתית. כך הופכת טבילה בבריכה למאורע בלתי נשכח שמשדרג את הזוגיות ומאפשר לחגוג אירועים מיוחדים.

איך הופכים טבילה שגרתית – עד כמה שטבילה בג'קוזי יכולה להיות שגרתית – למאורע קסום ומיוחד? איך מוסיפים אווירה אל המים החמים? הנה כמה רעיונות שיסייעו לכם בדרך ליצירת ערב רומנטי מיוחד במינו.

לאור הנרות

אין פה שום הפתעה: כשחושבים על טבילה רומנטית בג'קוזי, כולם חושבים קודם כל על נרות. אבל יש נרות ויש נרות. יש את הנרות הבודדים שרק רומזים על האפשרי, ויש נרות שבאמת מוסיפים קסם אמיתי.

נרות מיוחדים ומגוונים

Source: shellsonthebeach.tumblr.com via Gina on Pinterest

הכמות יכולה להיות התוספת שלה זקוקה הרומנטיקה…

Source: Uploaded by user via RLo on Pinterest

חפשו את הנרות המיוחדים וחישבו גם על העיצוב הכולל שלהם – על היחס וההרמוניה בין סוגי הנרות השונים

Source: Uploaded by user via Marla on Pinterest

תאורה ולא רק נרות

כבודם של הנרות במקומו מונח אבל מותר לסייע להם עם תאורה מסוגים אחרים. תאורה עדינה ורכה ובצבעים חמים יוצרת אווירה רומנטית שאותה ניתן להשלים עם הנרות.

תאורה ונרות לעיצוב רומנטי במיוחד

Source: hoosta.com via Stacey on Pinterest

אהבה פורחת

ורדים כמובן, אבל לא רק ורדים אדומים. קשטו את כל החדר עם פרחים ואל תקמצו בצבעים: אדום הוא לא הצבע הרומנטי היחיד.

נרות מיוחדים ומגוונים

Source: Uploaded by user via Lorena on Pinterest

אפשר לפזר עלי פרחים במים…

Source: spa.anantara.com via Awerangi on Pinterest

אוכל ושתיה

רומנטיקה מתחברת מיד לתותים ולשמפניה יחד עם ג'קוזי. אלה הם בהחלט מרכיבים מושלמים לכל ערב רומנטי בג'קוזי אבל הם לא היחידים. מלבד שמפניה אפשר לשתות גם יינות אחרים או כל משקה אלכוהולי שאהוב עליכם במיוחד. חלקם אפילו כוללים שמפניה…

ג'קוזי נקשר מייד לתותים ולשמפניה

Source: Uploaded by user via Radisson Royal Hotel Moscow on Pinterest

אפשר לבחור בקוקטיילים מעוצבים שמתאימים במיוחד לאווירה רומנטית

Source: hgtv.com via Sarah on Pinterest

מוזיקה רומנטית

היא לא חייבת להיות מוזיקה קיטשית ודביקה – אבל היא צריכה להיות מוזיקה שבני הזוג (שניהם!) אוהבים. בחרו מוזיקה שמתאימה לטעם שלכם ומעוררת בכם הרגשה טובה. זכרו שאין חוקים לאהבה: אם מוזיקה רועשת, כועסת ומלאה ברגש חזק היא מוזיקה רומנטית בעינכם (ובאוזניכם) הרי שזו המוזיקה הרומנטית שלכם. הקשיבו למוזיקה שמרגשת אתכם ולא כזו שנתפסת כמרגשת על ידי אחרים – זה לא הערב הרומנטי שלהם.

המקום הנכון

לפעמים המקום הנכון הוא אצלכם בבית, בעיקר אם יש לכם ג'קוזי בבית. לפעמים המקום הנכון הוא צימר שממנו יש לכם זיכרונות טובים. לפעמים המקום הנכון הוא מקום חדש שבו עוד לא הייתם. רומנטיקה היא הרפתקה, בסופו של דבר, ולכן אל תחששו לנסות מקומות חדשים גם אם ייתכן ולא תמיד הם יהיו מוצלחים כמו שקיוויתם וחלמתם.

והכי חשוב: העיקר זה הרומנטיקה בג'קוזי

כל העזרים והתוספות, הקישוטים והעיצובים הם רק כלים –המרכיב החשוב ביותר הוא מה שאתם מביאים אתכם.השמפניה, הפרחים והתותים הם רק תבלינים והג'קוזי הוא רק תפאורה לסיפור שלכם.