חיפוש

ג'קוזי בחצר או בריכת זרמים? למה לא לשלב את שניהם יחד

בריכת זרמים הוטספרינג

ג'קוזי בחצר או בריכת זרמים. למה לא לשלב את שניהם יחד?

החיים המהירים והמורכבים של היום-יום דורשים מאיתנו ליצור זמן איכות עם עצמנו. זמן שבו אנו משקיעים בגוף שלנו בכושר ובהנאה. הקמת בריכת זרמים  או ג'קוזי בחצר היא הזדמנות מעולה.. האם קיימת אפשרות לשלב  ג'קוזי לגינה ובריכת זרמים לשילוב אופטימלי? על כך במאמר הבא:

לפני הכל, מה זה ג'קוזי?

ג'קוזי לבית הוא בריכה קטנה, מחוממת לטמפרטורות שבין 30 ל-40 מעלות צלזיוס, ויש לה משאבות משני סוגים: משאבות מים שמפעילות ג'טים  המותקנים בדופן הבריכה ויוצרים סילוני מים, ומשאבות שמפעילות מפוח אוויר המזרים אוויר דרך חורים בקרקעית הבריכה. כאשר מופעלות משאבות המים, המים נדחסים בלחץ גבוה דרך הג'טים ומתערבבים עם אוויר באמצעות מנגנון מיוחד. כך מתאפשר עיסוי השרירים המופנים לסילוני המים. המים החמים ביחד עם הלחץ, מסייעים בהרגעת הגוף והנפש ומקילים על לחצים מטרדות היומיום.

מה זה בריכת זרמים?

בריכת זרמים היא בריכה מינימליסטית בגודל של שניים וחצי מטרים המאפשרת שחיה מתמדת נגד זרמים חזקים. בריכת זרמים היא פתרון אידיאלי למי שמחפש תרגול גופני מאתגר ומהנה מתוך הבית. הרעיון הוא שאפשר יהיה לשחות למרחקים ארוכים ללא הפסקה במקום קטן ולשמור על כושר גופני. כך אתם נהנים מהחוויה של שחיה בבריכה בלי לצאת מהבית, ובשעות שנוח לכם.

השילוב האופטימלי:

הג'קוזי עוזר להרפיה ולעיסוי השרירים. בריכת זרמים נועדה לשחייה למרחקים. בעצם זהו אימון כושר. לכאורה, אלו שילובים מנוגדים. השילוב הזה קיים בבריכת זרמים אנדלס מסדרת פיטנס. שתי המטרות מתקיימות בו בהרמוניה עיצובית. בריכת זרמים מצד אחד וג'קוזי מצד שני. כך, אחרי אימון שחיה קשוח תוכלו להירגע בג'קוזי מפנק וליהנות משני העולמות.
בריכות הזרמים שאנו מספקים עשויות מחומרים איכותיים ביותר שיעמדו בעוצמת זרם השחייה. כמו כן יש להם מושבי ג'קוזי נוחים עם עוצמה מדויקת של ג'טים לאזור הגב המעניקים תחושה של רוגע ושלווה אחרי אימון שחייה, או סתם תוך כדי בילוי משפחתי או רומנטי בבריכה. אתם רק צריכים לשבת, המים החמים והבועות הרכות כבר יעשו את העבודה.

בריכת זרמים הוטספרינג