איך להכין את הפינוק שלכם לחורף הקרוב!

בריכת זרמים ביתית - מציבים רף גבוה למערכות ספא יוקרתיים

בשנים האחרונות מתפתח טרנד חדש של בריכות זרמים ביתיות, הרבה משפחות רוצות בריכה פרטית אבל אין להם מספיק מקום בחצר לג'קוזי ובריכה והם בוחרים "לשחות נגד הזרם" ולרכוש בריכת הזרמים שמספקת לכך פתרון.
מעבר לבריכת זרמים יש את היתרון של פינוק זוגי או משפחתי, ספורט בחצר עם קייט מכשירי כושר לאימון במים, הידרותרפיה ושחייה טיפולית לטיפול באתגרים אורתופדיים ויתרונות נוספים רבים. 
את בריכת הזרמים ניתן להתקין גם על גגות ופנטהאוזים או במרפסת גדולה, באישור מהנדס שבדק שאכן היסודות כשירים ויציבים מספיק לכך. 

בריכת הזרמים המשלבת ג'קוזי, בריכת שחייה ואימוו מים הגד הזרם מאובזרת בג'טים מיוחדים שנועדו לתת עיסוי וזרם עוצמתי המאפשר לך לשחות נגד כיוון הזרם בלי הפסקה.

מאחד יוצא שלוש – בריכה, חדר כושר וג'קוזי במוצר יוקרתי אחד!

בריכת זרמים משלבת בתוכה גם חדר כושר וג'קוזי, ומאפשרת לך לשחות, להתאמן עם מגוון מכשירי כושר מתחת למים: אופני כושר, הליכון ורצועות התנגדות לחתירה במים. ולהנות בסוף האימון מעיסוי הידרותרפי מפנק לגוף בתוך מושבי ג'קוזי. הבריכה מגיעה לטמפרטורת חום עד 40 מעלות – ואפשר להשתמש בה בכל עונות השנה.

אני לא מספיק עשיר כדי לקנות מוצר זול – לא מתפשרים על איכות

בריכת זרמים היא השקעה לכך החיים! למרות שבריכת הזרמים היא מוצר הדורש תחזוקה לאורך זמן, אל תחסכו עכשיו כדי לשלם אח"כ ביוקר.
בדקו את איכות המוצר, את מערך השירות וזמינות חומרי התחזוקה. חפשו לרכוש את הבריכה הטובה והיוקרתית ביותר מחברה מובילה המציעה אחריות על המוצרים שהיא מייבאת. כדי שתקבלו ערך ותמורה אמיתית.

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הדגמים ולהתרשם ממגוון המוצרים>>

למה דווקא הוטספרינג?

אנחנו לא מתביישים לכתוב את זה, בריכת זרמים היוקרתית של חברת ENDLESS POOLS מבית חברת הוטספרינג היא הטובה בעולם. חברתנו חרטה על דגלה את העקרונות הבאים:

  • תכנון וייצור איכותי בארה"ב ממסגרת פלדה מגולוונת בעלת שלוש שכבות בידוד על מנת שהבריכה תחזיק לאורך שנים. 
  • עוצמה ואיכות שחייה, בדגש על שחייה חלקה, ללא אפקט לוואי של מערבולות הקיים בשאר בריכות זרמים סטנדרטיות הקיימות בשוק.
  • שמירה על היגיינת המים ברמה גבוהה ביותר באמצעות מערכת חיטוי מתקדמת אוטומטית המאפשרת לך לתחזק את הבריכה בקלות.  בניגוד לבריכות זרמים אחרות, בהן צריך להוסיף כלור וכימיקלים שונים המזיקים לגוף ולשיער.
  • עיצוב חדשני ומהפנט, מערכות תאורה וסאונד תת מימי באיכות וברמה שאין לאף מתחרה אחר.
  • כל אחד מלקוחותנו נהנה מאחריות בינלאומית מקיפה המתוכננת במיוחד להבטיח הגנה ארוכת טווח.

 

אנו בחברת HOTSPRING, מתרגשים כל פעם מחדש להגשים לכם חלום. אצלנו, תמצאו בריכות זרמים במגוון גדלים ועיצובים שיתאימו לכל דרישה וציפייה שלכם, ללא כל התפשרות על איכות או סגנון.