אביזרים לג'קוזי, אביזרים שכל ג'קוזי צריך!

ג'קוזי הוא מתנה נהדרת עבורכם או עבור האנשים שיקרים לכם. אבל זו איננה המתנה היחידה שקשורה לבריכה הביתית הזו. הנה עוד כמה רעיונות למתנות שנועדו עבור הג'קוזי – אתם יכולים לקנות אותן לעצמכם או להעניק אותן לחבר או קרוב משפחה לכבוד החגים.

כיסוי לג'קוזי

כדי לשמור על הבריכה, בעיקר אם היא נמצאת מחוץ לבית, חשוב להגן עליה באמצעות כיסוי מתאים. אפשר להסתפק בכיסוי סטנדרטי שיבטיח הגנה מלאה אבל למה לא לחפש כיסוי מעט יותר מיוחד?

הנה מכסה שגם יכול לשמש כמשטח שיזוף:

Source: duravit.de via Carolien on Pinterest

מכסה מעץ יוסיף מגע אלגנטי לכל ג'קוזי:

Source: drasla.com via Jens on Pinterest

מכסה מזכוכית משדרג את המראה לרמה אחרת לגמרי:

Source: duravit.de via Carolien on Pinterest

אפשרות נוספת היא ללכת על הכיסוי המשוכלל יותר. למשל, כיסוי חשמלי שעולה ויורד. כשהוא סגור הוא מגן לחלוטין על הבריכה וכשהוא פתוח הוא משמש כמעין פרגולה קטנה מעל ראשי המתרחצים.

היי-טק בג'קוזי

יש אנשים שלא מסתפקים רק במים החמים ובזרמי המים. הם רוצים חוויה יותר גדולה, יותר כוללת – כזו שכוללת גם בידור. עבורם צריך להוסיף לג'קוזי מכשירי חשמל שיבטיחו הנאה שלמה. בנוסף למוצע כאן, ניתן למצוא גם מערכות שמע שמשולבות בתוך הג'קוזי עצמה.

מוזיקה עם נגן מתאים, יפה ועמיד למים:

מחמם מגבות

מגבות הן הכרחיות לחוויית הג'קוזי והן גם יכולות להיות תוספת מיוחדת אם הולכים על עיצוב מיוחד. אפשר גם לקנות מתנה למגבות: מחמם מגבות. כך תהיו בטוחים שבצאתכם מהמים החמים תוכלו להתעטף במגבת חמה ומפנקת. יעיל במיוחד לימים קרים וללילות שבהם הטמפרטורה יורדת.

Source: houzz.com via Chanel on Pinterest

מדרגות לג'קוזי

הן הופכות את הכניסה אל המים לקלה יותר ונוחה יותר והן גם יכולות לשמש מקום ישיבה למי שאינו רוצה להיכנס אל המים אבל רוצה להיות קרוב אל המשכשכים.

Source: summerhottubs.co.uk via Gordon on Pinterest

שולחן וכיסאות

אם כבר דיברנו על אלה שנשארים בחוץ אבל רוצים להיות חלק מהחוויה: הנה שולחן וכיסאות שמשתלבים עם הבריכה וככה כולם יכולים לשתות ביחד – גם אלה שלא ממש רוצים להירטב.

Source: jacuzziontario.com via Jacuzzi on Pinterest