חיפוש

ג'קוזי בקיץ

כיסוי תרמי לג'קוזי לגינה הוטספרינג

בעונת הקיץ החמה, טבילה בג'קוזי חמים או באמבט ספא (hot tub) יכולה להיראות קצת לא מתאימה. אבל לא חבל לוותר על התענוג? יש דרכים לנצל את הג'קוזי, להתפנק וליהנות ממנו גם כשהימים חמים. טבילה בג'קוזי קר בקיץ יכולה להיות מרעננת ממש, ולהוות הפוגה נעימה מהחום העז שבחוץ.

חשוב לדעת, בעיקר אם לא חשבתם על להשתמש בג'קוזי בקיץ, שאחד הדברים שלא כדאי לעשות בעונת הקיץ הוא לרוקן את הג'קוזי לחלוטין או להימנע מלהפעיל אותו. שמירה על הג'קוזי מלא במים עוזרת למנוע סדקים, והפעלת הג'קוזי עצמו שומרת על הצינורות. למעשה, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות עבור הג'קוזי שלכם בקיץ, הוא להפוך אותו לג'קוזי קר!

 

ג'קוזי לחצר הוטספרינג

אז כיצד נהפוך את הג'קוזי שלנו לפינוק קריר ומרגיע?

השלב הראשוני והבסיסי הוא פשוט לשנות את הטמפרטורה לטמפרטורה נמוכה יותר, ואפילו פשוט לכבות את החימום לחלוטין! למעשה, אם ננמיך את טמפרטורת המים לטמפרטורה שהיא מתחת לטמפרטורת הגוף הטבעית שלנו – בסביבות 37 מעלות – הרי שנרגיש שהמים קרירים, כמו טבילה בבריכה פרטית מרעננת משלנו.

בחלק מדגמי הג'קוזי יש "מוד קיץ" שמיועד בדיוק עבור עונה זו של השנה, ואז פשוט ניתן להשתמש בו. בג'קוזי אחרים אפשר פשוט להוסיף קצת קרח.

ואם אנחנו כבר מדברים על טמפרטורה: כדאי להקפיד לכסות את הג'קוזי במהלך השעות החמות, כשאתם לא משתמשים בו, בכיסוי מבודד לג'קוזי. זה יאפשר למים לשמור על הטמפרטורה הקרירה שלהם. הכיסוי ביחד עם הבידוד של הג'קוזי עצמו יאטו מאוד את ההתחממות של המים.

בלילה, כשהטמפרטורה נוחה יותר, אפשר להוריד את הכיסוי.

אם יש לכם אפשרות, כדאי להתקין הצללה מעל הג'קוזי. גם ההצללה תעזור לשמור על טמפרטורה קרירה של מי הג'קוזי ולהאט את התחממותם.

אז הצטיידו לכם בספר טוב, משקה מרענן והיכנסו לג'קוזי הקריר. תיהנו!