אביזרים לג'קוזי ובריכות זרמים

מדרגות

מדרגות משדרגות את הכניסה למערכת הג'קוזי או בריכת הזרמים, כאשר המערכות לא משוקעות ונמצאות במצב עילי, זו הדרך הנוחה והמהירה להיכנס ולצאת מבריכת הזרמים או הג'קוזי . 

בידור ומוזיקה

במערכות הג'קוזי ובריכות הזרמים של HotSpring ו EndlessPools ניתן להתקין בזמן הייצור במפעל, מערכות שמע שמנעימות של חווית השהות בתוך המים . 

מוצרי תחזוקה וטיפוח לג'קוזי

מוצרי טיפוח ותחזוקה של מי הג'קוזי לשימור חווית שימוש נעימה  בתוך מערכת הג'קוזי . 

הליכון מתחת למים

בחלק מדגמי בריכות הזרמים של אנדלס EndlessPools ניתן להוסיף בזמן הייצור במפעל הליכון תת מימי, שמשדרג את חווית הספורט והכושר בבריכת הזרמים, ללא שחיקה במפרקים הקיימת כאשר רצים במשטח קשיח בפארקים ומסלולי הליכה וריצה מחוץ לבית . 

חימום וקירור ג'קוזי לגינה

עם המערכת הייחודית ™CoolZone, ניתן לחמם או לקרר את מי מערכת הג'קוזי – משהו שלא אפשרי עם רוב מערכות הספא (ג'קוזי). כך תוכלו ליהנות מטבילה קרירה במי הג'קוזי במהלך היום או מטבילה חמה מאוחר יותר באותו הלילה. מערכת ™CoolZone עובדת עם טכנולוגיה מיוחדת, בכדי לשנות את  הטמפרטורה ביעילות בתוך מספר שעות **.

רצועות כושר והתנגדות או ערכות חתירה

בבריכות הזרמים של אנדלס ניתן להוסיף בחלק מהדגמים רצועות אימון TRX או ערכות חתירה לפעילות אימון קבוצות שרירים כנגד הזרם. חוויה מאתגרת לכל המשפחה. 

כיסוייים לג'קוזי לחצר ולגינה

הכיסויים האיכותיים של HotSpring ושל בריכות הזרמים של אנדלס EndlessPools נותנים הגנה על מי המערכת וחיסכון בצריכת החשמל של מערכות הספא והבריכות  . 

מתקני הרמה לכיסוי

בחברת HotSpring יש מגוון מתקני הרמה למי שמעוניין להיעזר בהם להסיר או להחזיר את כיסוי הג'קוזי למקום . 

אביזרי צד לג'קוז

אביזרי צד כמו שמשיות או מתלה מגבות מוסיפים נוחות וחווית נופש למשתמשי מערכות הג'קוזי . 

תאורה מדהימה בג'קוזי לגינה

השימוש במערכת הספא של HotSpring דומה לשימוש בג'קוזי ומשדרגת אותה.
זוהי דרך להרגיע את הגוף והנפש בסופו של יום מפרך. מערכת ספא זו מחייה את הגוף העייף והדואב תוך שימוש בשלושה עקרונות: חום, עיסוי וציפה.

כיסוי חשמלי לג'קוזי ולבריכת זרמים

אתם לא חולמים ! כיסוי לג'קוזי ולבריכת הזרמים הוא לא רק גג חשמלי אלה גזיבו מעוצב להפליא המשמש את משתמשי הספא ובריכת הזרמים.
כאן תוכלו למצוא כיסוי חשמלי איכותי לג'קוזי ולבריכת הזרמים שלכם.