חיפוש

טיפים לרכישת ג'קוזי לגינה

לכל המעוניין והמתעניין לרכוש ג'קוזי לגינה ולחצר, מאד חשוב לבחון את החלק התחתון שלו ואת המבנה מאחורי הקלעים בכדי לא להיכנס להוצאות נוספות ויקרות בהמשך. אם אין אפשרות לבדוק זאת – אל תרכשו!

כדאי לבדוק מאיזה חומר עשוי הבידוד – בידוד צמר גפן או סלעים איננו מבודד כמו פוליאוריטן או פיבר קור .

זאת הדרך היחידה לדעת שאכן המערכת ספא מוקצפת לחלוטין וסגורה הרמטית , דבר היוצר בידוד החוסך אלפי שקלים בחשבון החשמל שלכם, חבל לשלם זאת לחברת החשמל בנוסף למחיר המוגזם של הקוט"ש. רצוי לבדוק לפני הרכישה!

כמו-כן, יש חשיבות לסגירה ההרמטית בתחתית מערכת הג'קוזי בגינה למניעת כניסת חרקים ומזיקים, המחפשים מקומות מסתור חמים ובכך עלולים ליצור נזקים למערכת כולל נזילות.

כאשר בודקים ומחפשים לקנות ג'קוזי לגינה תמיד תבדקו עלויות תחזוקה המושפעות באופן ישיר מאיכות הבידוד במערכת. אל תסתנוורו ממערכות המנסות לפתות לקוחות עם צעצועים ופיצ'רים שעוטפים את המערכת. כדאי לבדוק את איכות המערכת באתרים בחול וכך תוכלו לקבל אינפורמציה אמינה יותר.

מערכות ספא הן מערכות שנועדו ליצור איכות חיים. יחד עם זאת יש לשים לב כי בחלק מהמערכות יש סכנה שהילדים עשויים להישאב לקרקעית הספא. סכנה זו נובעת כתוצאה מכך שיש מסננים בקרקעית בריכת ספא השואבים מים, ושיער ראשם של הילדים עלול להישאב לקרקעית, ולמשוך את הילד דבר שעלול חלילה לגרום לטביעה.

הסבר: חלק ממערכות הספא בנויות כך ששואבי המים הממוקמים בקרקעית בריכת הספא יוצרים שאיבה חזקה מאוד וילד שצולל להנאתו עלול להמשך לחלקה התחתון של מערכות הספא וכתוצאה מכך – לטבוע.

במערכות של סידרת הילייף של הוטספרינג השאיבה הינה עלית ולכן מקרה זה אינו יכול לקרות!

הדבר נכון גם אצל מבוגרים במיוחד לבעלי שיער ארוך שיכולים להישאב לתחתית בריכת הספא החברה לאיכות המוצר מארה"ב הדומה מאוד למכון התקנים הישראלי הוציאה הודעה שבה מבקשת מהורים להיות זהירים מאוד ממערכות ספא אשר אנא זכרו: אם רכשתם מערכת ספא ששואבת מים מקרקעית הספא או עומדים לרכוש אחת, תיכנסו ובידקו שהיניקות לא חזקות ומסוכנות.

אל תכנסו לשאננות!

כמבוגרים הקפידו להשגיח על הילדים שלא יצללו.

שיער יבש ועמום

הברום והכלור מתחברים לכל דבר אורגני בטבע, הכולל את השיער והעור שלנו לשיער שלנו יש ציפוי שומני טבעי אשר מעניק לו מראה מבריק הברום והכלור מסירים את השמן הטבעי שיש לנו על השיער וכתוצאה מכך השיער שלנו ניזוק וכל הברק נעלם ואנו מקבלים שיער עמום הדורש זמן רב בכדי לחזור למצבו הטבעי .

שיער חלש ושברירי

השיער שלנו סופג מים יחד עם הברום והכלור אשר נספגים לתוך סיבי החלבון של השיער וכמו מייבש שיער הברום או הכלור מתגבשים בתוך סיבי השיער שלנו. גבישים אלו משנים לנו את מבנה השיער, ומחלישים אותו מהקרקפת כתוצאה מכך, השיער נחלש וישנה נטייה להיחלשות שורשי השיער . 

טיפול בצבע ובפיגמנטים

מלבד שינויים מבניים על השיער שלך, ברום או כלור שוטפים את טיפולי הצבע או הפיגמנט. כתוצאה מכך השיער דוהה לעיתים קרובות ומצריך טיפולים חוזרים ואינטנסיביים במספרה ע"י חומרים כימיים הגורמים להיחלשות השיער . 

מערכות הספא והג'קוזי של הוטספרינג לגינה ולחצר מסדרת הילייף הינן
הבריאותיות ביותר עבורכם ועבור ילדכם

מכיוון שבתפעול השוטף אין צורך בשימוש בברום או בכלור

(אדי ברום וכלור במים חמים של ג'קוזי עלולים לגרום לקשיי נשימה)

ואין יניקה תחתית.

 1. באיזה סוג של ספא אתם מתענינים – עילי או שקוע ולאיזה מספר משתמשים?
 2. בידקו האם החברה המייצגת בישראל והמוצר נושאים את אותו השם וזאת בכדי שתוכלו לקרוא עליה ב-Google
 3. הקלידו ב– Google את המשפט "spa problems" ותוסיפו שם החברה וזאת בכדי לראות עד כמה המערכת אמינה.
 4. האם ההתקנה של הג'קוזי היא במרפסת גג או בחצר? יש לבדוק משקל היחידה לעומסים המותרים על ידי קונסטרוקטור מוסמך .
 5. בידקו באם הג'קוזי מבודד – בידוד מערכת הספא חשוב מאוד למניעת צניחת הטמפרטורה. בידוד הספא מהווה חסכון באנרגיה ומכאן גם בהוצאות החשמל.
 6. החומרים מהם עשויה המעטפת (החלק החיצוני)-האם מחומר תרמו פלסטי? האם המעטפת נוחה לניקוי ולשימור, הצבע אינו דוהה, החומר אינו מתחמם ואינו נרקב במגע עם מים? האם עמיד לאורך זמן?
 7. החומרים מהם בנויה בריכת הספא: החומר ממנו עשוי ההקונכיה (החלק הפנימי)-האם הציפוי עמיד בכל תנאי מזג האויר? צבעו אינו דוהה, אינו מתחמם ועמיד בפני שריטות?
 8. בדקו את איכות הכיסוי – האם מבודד? האם נוח לשימוש? מהם האמצעים הקיימים לשימוש בכיסוי.
 9. בידקו את מיקומם של סילוניי המים, עצמתם, נוחות השימוש, אופן ומידת השליטה האפשריים.
 10. בדקו את מבחר העיסויים בהתנסות אישית ולא רק על סמך מפרט טכני.
 11. האם לוח הפיקוד ידידותי, קל ופשוט להפעלה?
 12. למדו על נוחות השימוש – פשטות ההפעלה והתחזוקה. בדקו את אופן הניקוי והטיפול.
 13. בדקו את עומק הקונכיה – כך שקו המים אמור להגיע מעל קו הכתפיים במצב ישיבה.
 14. בדקו באם המבנה מותאם לקימורי הגוף? האם המושבים נוחים ומרווחים בישיבה ובשכיבה? האם הפינות מעוגלות ונעימות למגע, האם החומר נעים למגע?
 15. איכות מערכת החיטוי של מערכת הג'קוזי, האם קלה לשימוש ומחטה את המים באיכות גבוהה או מצריכה שימוש מוגבר בכימיקלים או תחלופה גבוה מדי של המים . 
 16. מנועים – מספר מנועים רב לא בהכרח מעיד על תוצאה רצויה. תועלת מירבית מתקבלת בהתאמה מושלמת בין גודל היחידה, מספר הג'טים, העוצמה הרצויה, עלויות וכד' לבין עוצמת המנועים ועובי הצנרת.
 17. מומלץ שבמערכת הספא הנמצאת בפעולה מתמדת (24 שעות ביממה) – יהיה מנוע סחרור חסכוני הפועל תמיד. כך המים נותרים נקיים ובטמפרטורה הרצויה ובעלות מינימלית.
 18. האם גוף החימום פועל תמיד או שיש מנגנון בקרה שלא מצריך עבודה מיותרת שלו וצריכת חשמל מיותרת ?
 19. מה גודל שטח הסינון של בריכת הספא ומספר הפילטרים והאם ישנו סינון של כל המים או חלקי האם יש הפרדה במצוף בין חלל הספא לבין בית הפילטרים?
 20. האם הסינון נעשה באופן אוטומטי וללא צורך בתכנות מראש?
 21. האם שאיבת המים עילית או תחתית (שאיבת מים תחתית מסוכנת ועלולה להיות מלכודת לטביעה עקב שיער הנמשך למטה).
 22. האם יש צורך לתכנת את מחזור הניקוי של הספא?
 23. כאשר הג'קוזי בשימוש ומתוחזק כאיות, האם המים תמיד צלולים?
 24. האם חיטוי בריכת הספא מתבצע באמצעות כלור ו/או ברום? מהם החומרים לניקוי הג'קוזי?
 25. דרשו הערכת הוצאה חודשית ופירוט התחשיב. מומלץ לשוחח עם לקוחות אחרים בנושא ולפחות 4 שנים ומעלה.
 26. בדקו ותק היצרן ומפיצו בפועל.
 27. מחיר- בדקו האם המחיר כולל מע"מ? האם כולל הובלה והתקנה, כל האביזרים הדרושים לשימוש בספא? בדקו האם אין תוספות בגין צבע, בגין אביזרים נלווים וכדומה?
 28. אילו חלקים באחריות היצרן ומהן עלויות החלפים והשירות?
 29. מומלץ לעיין בטופסי אחריות ובדקו האם האחריות ניתנת ע"י היצרן.
 30. דרשו מידע אודות היצרן ונציגו בישראל על מנת להבטיח שירות איכותי, אמין ומפוקח.
 31. דרשו פרטי לקוחות לשם המלצה. לפחות 4 שנים בעלי מערכת ספא.
 32. בקבלת הצעת המחיר – בידקו מה היא כוללת: התקנה, הובלה, הנפה, מע"מ, צבע, אביזרים נילווים, חומרים לטיפול בספא, הדרכה וליווי בשימוש המערכת.
 

כשקונים ג'קוזי לגינה או לחצר חשוב לוודאות שכשאתם יושבים בתוך המים ברוגע, בשלווה ומרגישים כמו מסאג' אמיתי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שיאצו, עיסוי במוטו מסאג' – זהו מסאג'ר פטנט ייחודי לHOTSPRING.
תוכלו לבחור ולהנות מעוד מגוון של סוגי מסאג׳רים שניתן למצוא אותם אך ורק ב "הוטספרינג".

 • Moto Massage = מעסה מכני לטיפול בעמוד השידרה ולהפחתת לחץ בשרירי הגב.
 • Soothing Seven = סילוני מים 7 מרגיע, יציאה חזקה של מים לטיפול בפלג הגב העליון ובכתפיים.
 • Jet Stream = סילוני מים חזקים לטיפול בכאבים בגב התחתון.
 • Rotary Hydromassage Jets = סלוני מים מסתובבים אשר מטפלים באזור המותניים וגורמים להמרצת הדם.
 • Directional Hydromassage Jets = סלוני מים לטיפול ישיר בגב.
 • HydroStream Jet = סלוני מים להרגעה ולטיפול במתח.
 • Rotary Precision Jets = סילוני מים הנותנים תחושה של מסג' אצבעות על הגב והכתפיים.
 • Directional Precision Jets = סילוני מים מתכווננים לאורך כל מכלול הגב, הכתפיים והרגליים.

בהרבה מערכות ג'קוזי לגינה ולחצר מחלקים את המערכת לכמות אנשים גדולה יותר ממה שבאמת היא יכולה להכיל. החלוקה נעשית מתוך מחשבה כי ככל שהיא תהיה מיועדת ליותר אנשים זה יותר טוב ומפואר ונראה טוב בקטלוג. זו מחשבה שגוייה!! מה שחשוב שנשב בג'קוזי בנוחות עם מקום לרגליים. 

יש לוודא שאכן המערכת מוקצפת בפוליאורטן דחוס ולא אוורירי או תחליף איכותי אחר ושיש סגירה מוחלטת של המבנה בתחתית הג'קוזי כמו כן לבדוק עובי דופן צנרת של הג'קוזי, עכברים יתקשו לכרסם צינור בעל דרג גבוה.

ברוב מערכות הג'קוזי לגינה ולחצר, עלות החשמל החודשית מטפסת למאות ואף אלף ש"ח לחודש!! על מנת להימנע מהפתעות כדאי לברר על איכות הבידוד וחומר הקונכייה ואיזה גוף חימום נמצא בשימוש – גורמים אלו בדרך כלל בעלי השפעה ישירה לצריכת החשמל.

נוכל לבדוק מהם הכנות החשמל הנדרשות למערכת, דבר שיצביע בהכרח על מה יהיה חשבון החשמל בסוף החודש (ככל שהאמפר גבוהה יותר, כך חשבון החשמל יהיה גדול יותר). בהצלחה

 מערכות הוטספרינג החסכוניות ביותר בצריכת החשמל מבין החברות בעולם . 

כל מערכת ג'קוזי מגיעה עם כיסוי טרמי כזה או אחר. כל זמן שאנו לא משתמשים במערכת היא אמורה להיות מכוסה. הכיסוי נועד למנוע מלכלוך בפרט כשהג'קוזי נמצא בגינה (כגון עלים, חול, אבק וכד') להכנס למי הספא. אך הסיבה העיקרית הינה לשמור על טמפרטורת המים. כאשר הכיסוי סגור יוצר סוג של ואקום המדמה טרמוס אשר מונע בריחה של חום המים (כפי שנאמר לעיל חשבון החשמל מתנפח ככל שגוף החימום עובד יותר). לכן כאשר הכיסוי מונע בריחה של חום המים הדבר מוזיל לנו את עלויות החשמל.

בכיסוי כדאי לבדוק מאיזה חומר הוא עשוי. האם זה רק קלקר?! במידה וכן יש לקחת בחשבון שקלקל הוא חומר מתפורר וכך גם הכיסוי יכול להתפורר לנו. ישנם חומרים מוקצפים בצפיפויות שונות, ככל שהצפיפות גבוהה יותר כך הוא טוב יותר. יש גם לבדוק מהו עובי הכיסוי, להסתכל על התפרים שיהיו חזקים.