בריכות זרמים - סדרת Fitness Systems

בריכות זרמים אנדלס מסדרת פיטנס (Fytness Systems) 

הסדרה שמשלבת ספורט של שחייה מקצועית עם מכונת שחייה שמייצרת עוצמת זרם עם 52 דרגות עוצמה, מתאימה לשחיינים מקצועיים וגם לשחייה כתחביב לבני המשפחה .

מושבי הג'קוזי הנוחים עם עוצמה מדוייקת של ג'טים לאזור הגב, נותנים תחושה של רוגע ושלווה אחרי אימון שחייה, או סתם תוך כדי בילוי משפחתי בבריכה בשעות הערב . התאורה המיוחדת של הבריכה כולל גוונים מתחלפים ופס תאורי חיצוני שמעטר את הבריכה ומוסיף לה יופי ייחודי על רקע החצר או המרפסת .

בבריכות מסדרה זו אפשר להוסיף במעמד הייצור הליכון להליכה או ריצה נגד הזרם, הבריכה מבטיחה לכם חווית משתמש שלא תשכחו, לאורך שנים של שימוש בבריכה .

הבריכות מסדרת פינטס מכילות כמובן את שכבות הבידוד המיוחדות של אנדלס לצריכה אנרגטית יעילה, וחומרי הגלם שלה מעמידה אותה בחזית הטכנולוגיה העולמית .

בידוד ייחודי

משאבת מסאג'רים

סינון וחיטוי מים

פאנל שליטה

חיסכון באנרגיה

למה Fitness Systems

בריכות הזרמים מסדרת Fitness מכילות מגוון של ג'טים איכותיים לעיסוי הגב והרגלים, ניתן לשלוט על עוצמת העיסוי בכל מושב עם ידית בקרה נוחה לשימוש ליד המושב וגם ברמה המקומית של עוצמת רוב הג'טים .

הזרם של העיסוי חזק וטוב ומשתנה בהתאם לאווירה שרוצים להרגיש בבריכה, כיף ותחושה משפחתית או הרפיה אחרי אימון שחייה מהנה ומאתגר .