חיפוש

בריכת זרמים לחצר: השילוב המושלם של ספורט ושחיה בבית

בריכת זרמים הוטספרינג

ספורט ושחיה יחד באותו מכשיר בריכת זרמים לחצר

תקופת החגים הגיע וזה הזמן להנות מגעגועים למים ולפעילות גופנית. אז למה לא לשדרג את החצר בבריכת זרמים? התקנת בריכת זרמים תאפשר לכם לשדרג את הפעילות הספורטיבית ואת הבילוי הזוגי בו זמנית. במאמר זה, נסביר על היתרונות של בריכת זרמים בחצר ונראה כיצד היא משדרגת את החוויה הספורטיבית ממש בתוך הבית.

שחייה:

בריכת זרמים מאפשרת לכם לשחות במים בלי צורך לשוב אחורה. דמיינו לכם שאתם שוחים נגד הזרם בנהר. בדיוק ככה פועלת בריכת זרמים. על ידי טכנולוגיה מיוחדת נוצרים זרמים וכך אתם שוחים באותו מקום. הזרם מתאים את עצמו לקצב השחייה שלכם.

הורדת לחץ נפשי:

השחייה במים מסייעת להרגעת השרירים ולהקלה על מתחים, ולכן היא נחשבת לפעילות מומלצת להפחתת החרדה והלחצים הנפשיים.

שיפור בריאות העצמות והמפרקים:

השחייה במים מהווה פעילות מעולה לחיזוק השרירים ולשיפור בריאות העצמות. המים יוצרים תמיכה מסיבית לגוף, ובכך מקנים לשרירים ולעצמות סביבת עבודה נכונה. התנועות במים מפחיתות משמעותית את העומס על המפרקים, ובכך מפחיתות את הסיכון לפציעות.

חיזוק שרירי הליבה:

השחייה בבריכת זרמים היא אימון יעיל ומהנה לחיזוק השרירים. כמו כן, האימון במים מעניק עמידות גופנית ושיפור ביכולת הנשימה. בריכת זרמים מתאימה לכל רמות השחייה ואינה דורשת הכשרה מיוחדת. כל אחד יכול להיכנס ולהתחיל לשחות בתוכה.

גם הילדים אוהבים:

בריכת זרמים היא לא רק מיועדת למבוגרים שרוצים להתאמן, היא גם מתאימה לילדים. הזרם החזק נותן להם חוויה מרעננת ומהנה.

 

בריכת זרמים הוטספרינג

בריכת זרמים וג'קוזי:

בריכת זרמים לחצר של חברת אנדלס ENDLESS POOLS , מבית חברת הוטספרינג משלבת שחייה נגד זרם מים, וגם עיסוי הידרותרפי לגוף במושבי ג'קוזי מפנקים לאחר אימון כושר. הבריכה כוללת חימום עד 40 מעלות  ואפשר להשתמש בכל עונות השנה. ניתן לשדרג את בריכת הזרמים באביזרים כמו אקססוריז לאימונים ומערכת הגברת העמידות. אפשרויות השדרוג הן מגוונות ומסייעות להתאמה אישית של האימונים.

בריכת זרמים מחיר:

המחיר של בריכת זרמים יכול להשתנות, תלוי במגוון גורמים. ולכן כדאי לחשוב היטב על הצרכים האישיים שלך ולבחור את האפשרות המתאימה והמשתלמת ביותר עבורך.
השאירו פרטים ונתאים עבורכם את המוצר המתאים עבורכם.