כל היתרונות הבריאותיים של טבילה בג'קוזי

בידור ומוזיקה לג'קוזי לגינה ולחצר

השהייה בג'קוזי טובה לבריאות!

אם חשבתם שג'קוזי לחצר הוא רק חלק מתענוגות שהחיים, חשוב שתדעו שמדובר גם בכלי שמספק לנו את ההזדמנות לשמירה על בריאותנו הן בפן הפיזי והן בפן הנפשי. אז אם אתם שוקלים לרכוש ג'קוזי לבית ואתם עדיין מתלבטים, המאמר הבא עבורכם.

הקלה בדלקת פרקים: טמפרטורת המים בג'קוזי היא בדרך כלל בין 38 ל-40 מעלות צלזיוס. טמפרטורה זו מרחיבה את כלי הדם ומזרימה יותר דם לאזור המודלק. הדבר יכול לעזור להפחית את הדלקת, הכאב והנוקשות וגם להפחית את הלחץ על המפרקים. התחילו בטמפרטורה נמוכה והעלו אותה בהדרגה. השהיה במי הג'קוזי למשך  30-15  דקות בכל פעם מאפשרת לנו להרפות את כל חלקי גופנו ומפחיתה את העומס על המפרקים.

שיפור זרימת הדם: הגברת זרימת הדם יכולה לעזור בהסרת הפסולת מהמפרקים ולהזרים יותר חמצן וחומרים מזינים דבר שעשוי לשפר את בריאות המפרקים ולמנוע נזק נוסף.
חשוב לציין שטיפול בג'קוזי אינו תחליף לטיפול רפואי. אם אתה סובל מדלקת פרקים, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך כדי לקבל תוכנית טיפול מותאמת אישית.

בידור ומוזיקה לג'קוזי לגינה ולחצר

הפחתת כאבים: החום במי הג'קוזי יכול לסייע להרפות את השרירים ולהקל על כאבים בגוף. האנדורפינים שמשתחררים מסייעים בהפחתת כאבים  ומסייעים בשיפור מצב הרוח.

שיפור איכות השינה: אם אתם מהאנשים שמתהפכים כל לילה במיטה ומתקשים להירדם, ג'קוזי לבית יכול לעשות פלאים. שחרור השרירים והרגעת הגוף תגרום לכם להירדם מהר יותר.

בריאות הגוף והנפש: השהייה בג'קוזי משפרת את זרימת הדם, משחררת את השרירים התפוסים וכך היא מסייעת להפחתת המתח היום יומי. בפן החברתי, ג'קוזי לחצר הוא מקום אידיאלי לפעילות חברתית. השהייה בג'קוזי מעניקה את הזמן ואת האווירה המושלמת לשיחה, להתקרבות, וליצירת קשרים חברתיים או אינטימיים.

אם כבר מדברים על בריאות, חשוב לציין את החשיבות של תחזוקת הג'קוזי. ניקיון הג'קוזי באופן קבוע ובצורה נכונה הוא אפקטיבי וחיוני לשמירה על הבריאות מפני הצטברות של חיידקים וחומרים מזיקים.
בזמן השהייה בג'קוזי, חשוב לשתות הרבה מים כדי להימנע מהתייבשות ואי נוחות. שימו לב לא להישאר הרבה זמן בג’קוזי. שהייה ארוכה במים חמים מזיקה.