המדריך להפעלת ג'קוזי ביתי

ג'קוזי לגינה הוטספרינג

אחד הדברים הכי מרגיעים ומפנקים בחיים היומיומיים הוא להתפנק בגקוזי ביתי. הג'קוזי הוא לא רק מקום להירגע עם כוס יין מפנקת, אלא גם מקום שבו אפשר לחגוג ולהנות מחיים מלאי לייף סטייל עם המשפחה והחברים. 

אם אתם חולמים על גקוזי ביתי, אך לא יודעים איך להתחיל, אל תדאגו! אנחנו כאן כדי להסביר לכם בצעדים פשוטים כיצד מפעילים גקוזי ביתי וכיצד ניתן ליהנות ממנו בצורה הטובה ביותר.

הצעד הראשון בהפעלת הג'קוזי אחרי התקנת הג'קוזי הביתי, הוא לוודא שהמערכת החשמלית תואמת לדרישות הג'קוזי. כל ג'קוזי מגיע עם הוראות ספציפיות בנוגע לחיבור החשמל, ולכן חשוב לקרוא את הוראות היצרן בקפידה. אנחנו מאמינים שרכשתם את הגקוזי בחברה אמינה, והם בצעו חיבור לשקע חשמל מתאים ע”י חשמלאי מוסמך. 

הצעד הבא הוא למלאות את הג'קוזי במים. (המלצה שלנו, מלאו את הג'קוזי עם צינור מים חמים לקיצור תהליך חימום המים). כדי להבטיח שהמים יהיו נקיים ובריאים לשימוש, כדאי להשתמש בחומרי ניקוי מיוחדים המיועדים לטיפול במים של ג'קוזי. למערכות הגקוזי של הוטספרינג – 100% מים מסוננים כל הזמן בזכות שלושה פילטרים מתקדמות של מערכות הספא ואין צורך בברום או בכלור שהם כימיקלים מזיקים.

כחלק מהפעלת הג'קוזי מומלץ להחליף את המים אחת לחצי שנה. בגקוזי ביתי של הוטספרינג אין צורך בהחלפת מים כל חצי שנה, מספיק להחליף מים פעם בשנה בזכות מערכות הסינון המתקדמות של המים.

לאחר שהג'קוזי מלא במים, יש להפעיל את מערכת הסינון והחימום על מנת להבטיח שהמים יישארו נקיים וחמים לאורך זמן. לשמירה על חום המים.
בסיום השימוש מומלץ לכסות את הגקוזי בכיסוי איכותי לשמירה על טמפרטורת מים גבוהה. 

ג'קוזי לגינה הוטספרינג

כעת, כשהג'קוזי מוכן ומופעל, הגיע הזמן להנות מהחוויה מרגיעה ומפנקת. כדאי להדליק מוזיקה רגועה, להכניס ספר טוב, להדליק נרות ריחניים ואפילו להכין משקה קריר להשלמת החוויה. 

מערכות ג'קוזי Hot Spring נמכרים רק על ידי סוכנים מורשים של החברה וביניהם גם היבואן בישראל "איסמור – מוצרי איכות לחיים", מוזמנים לגשת לאחד מאולמות התצוגה שלנו ולהתרשם בעצמכם מאיכות מערכות הספא.