חיפוש

קיץ וחופש והילדים בבית כך תהפכו להם את הגקוזי לחוויה

ג'קוזי לגינה הוטספרינג

אז מה עושים עם הילדים בחופש הגדול? המון אפשרויות לטיולים בטבע, אטרקציות לילדים, ושלל פעילויות לחופש הגדול. אבל רוב הזמן נמצאים בבית. לשמוע את המשפט: "אמאאאאא! משעמם ליייייי!" זה לא בא בחשבון. אם יש לכם גקוזי בחצר, לנו בהוטספרינג יש המון רעיונות לפעילות עם הילדים בבית. הגקוזי יכול להפוך לחוויה מהנה ומרגיעה גם עבור הילדים. הנה כמה רעיונות ליצירת חוויות בגקוזי בשביל הילדים:

משחקי מים:

הוסיפו צעצועים ומשחקי מים שיהפכו את הג'קוזי למקום מהנה ומרתק. ניתן להכניס כדורים, דגים מפלסטיק, מצופים לשחייה וכל משחקי המים שמתאימים לגילם. שדרגו את החוויה באמצעות תאורה מיוחדת ומוזיקה קצבית. בגקוזי של הוטספרניג ישנה אפשרות למנורות משנות צבעים בדפנות ולהפעיל מוזיקה במערכת המותקנת בתוך הגקוזי.

ג'קוזי לגינה הוטספרינג

מסיבת גקוזי:

ארגנו מסיבת גקוזי עבור הילדים. הכינו מקום נוח עם כריות ומגבות, שימו מגשי פירות ופינוקים לילדים, וזרקו לתוך הגקוזי כדורים צבעוניים, והרי לכם מסיבת גקוזי.
ספרי קריאה: קריאת ספרים בעולם המסכים היא אתגר שכל הורה מתמודד איתו. נסו לעודד את הילדים להביא ספרים כדי לקרוא בזמן שהם נחים לצד הגקוזי. זה יעזור להם להירגע וליהנות מרגעים של שקט ושלווה.

בטיחות זה שם המשחק:

מים וילדים זה שילוב הדורש תשומת לב מרובה. ילדים חייבים השגחה. קחו את הכלל הזה לתשומת ליבכם. בריכה וגקוזי הם היינו הך ולכן אין כניסת ילדים ללא השגחת מבוגר. דאגו לבדוק שהילדים יכולים להיכנס לג'קוזי בבטחה ושהשהיה שלהם בטוחה כשאתם משגיחים עליהם בשבע עיניים.
עוד דבר חשוב, הטמפרטורה בגקוזי. הטמפרטורה חייבת להיות מותאמת לילדים. הטמפרטורה המומלצת היא בין 37 ל-38 מעלות צלזיוס. הקפידו להזכיר להם לשתות הרבה מים, שלא יתייבשו. וודאו לקחת בחשבון את רגישות הילדים לחום ולזמן שהם יכולים להיות בתוך הגקוזי.

סיימתם להשתמש? הקפידו לנעול את הכיסוי החשמלי של הגקוזי.

בילוי נעים ובטוח בגקוזי יהפוך את חופשת הקיץ לחוויה בלתי נשכחת.