חיפוש

כל מה שצריך לדעת לפני רכישת בריכת זרמים

בריכת זרמים היא בריכה פרטית המשלבת בין בריכת שחייה לבין ג'קוזי מפנק, כי אם אפשר גם וגם, למה לא? הבריכה כוללת מערכת זרמים המאפשרת לשחות במים חמים וליהנות מזרמי מים מפנקים. הצורך לשלב בין השניים נוצר מביקוש לבריכות פרטיות,אבל הבעיה היא שבריכה רגילה תופסת שטח גדול. בריכת זרמים מהווה פתרון מושלם לבריכה קטנה שלא תופסת שטח רב, וכששוחים בתוכה, הזרמים שמופעלים בה ה מאפשרים לשחות ברציפות, לאורך זמן, נגד הזרם.

אז מה צריך לדעת לפני רכישת בריכת זרמים:

מידות הבריכה:
בריכות זרמים מגיעות במגוון גדלים. הגודל הרצוי תלוי בכמות האנשים הצפויים להשתמש בבריכה ובשטח שאתם מייעדים לבריכה. בריכות זרמים אנדלס הן באורך בין  3.66mלבין 6.10m וברוחב 2.26m. עומק הבריכה משפיע על היכולת לשחות בה. בריכות זרמים סטנדרטיות הן בעומקים של 1.2-1.5 מטר.
בריכות זרמים אנדלס הן בעומק של בין 1.27m לבין 1.47m

מאילו חומרים עשויה ברכת הזרמים?
שלד המערכת עשוי בדרך כלל ממסגרת פלדה מגולוונת חסונה בעובי 2 מ"מ ומחומר בסיס ABS שמהווים את מבנה שלד הבריכה. בדקו את מערכת הבידוד, חשוב שהיא תהיה עשויה משלוש שכבות בידוד מקור. כך תחסכו בחשמל בפרט בחודשי החורף.

מערכת זרמים:
מערכת הזרמים היא החלק החשוב ביותר בבריכת זרמים. מערכת הזרמים צריכה לספק זרמים חזקים מספיק כדי ליצור אפקט של עיסוי, אך לא חזקים מדי כדי לגרום אי נוחות.

בדיקת השטח:
חשוב להכין ולפלס את שטח הבריכה מבעוד מועד. הבריכה צריכה להיות מונחת על משטח מפולס וחזק שיכול להכיל את המשקל המלא של הבריכה כולל המים ואנשים.

בריכת זרמים- מחיר:
מחיר בריכת זרמים תלוי בסוג הבריכה, בגודל שלה, בחומרים מהם היא עשויה ובמערכת הזרמים. מחירי בריכות זרמים מתחילים מ-5,000 ש"ח ומגיעים עד 50,000 ש"ח.

הליכון לבריכת זרמים הוטספרינג

רגע לפני שאתם קונים בריכת זרמים:

  • קבעו תקציב: לפני שאתם מתחילים לחפש בריכת זרמים, קבעו תקציב. זה יעזור לכם לצמצם את האפשרויות ולמצוא את הבריכה המתאימה לכם.
  • השוו מחירים: בדקו מחירים ממספר ספקים לפני שאתם מקבלים החלטה.
  • קראו חוות דעת: הדרך המהירה והפשוטה ביותר היא באמצעות האינטרנט. קראו חוות דעת של לקוחות קודמים כדי ללמוד על היתרונות והחסרונות של כל בריכת זרמים. בדקו מה אנשים אומרים על החברה שממנה אתם מעוניינים לרכוש.  
  • תעודת אחריות: לפני הרכישה בדקו האם יש תעודת אחריות, ולכמה זמן. כשיש תעודת אחריות אתם יכולים להיות רגועים וליהנות מהבריכה בלב שקט.

בריכת זרמים היא דרך מצוינת להוסיף נופך של פינוק לחצר או לבית שלכם. עם קצת מחקר, תוכלו למצוא את הבריכה המתאימה לכם.