אקססוריז שיפנקו אתכם בג'קוזי

ג'קוזי לחצר הוטספרינג

קניתם ג'קוזי לבית? הנה כמה אקססוריז מעולים שישדרגו את חוויית הג'קוזי הביתי שלכם בחצר:

1.      מערכת תאורה – מערכת תאורה יכולה להוסיף אפקטים מרהיבים לחוויה שלכם בג'קוזי. תוכלו לשדרג את האווירה בעזרת תאורה לילית רכה או אפילו צבעונית.

2.      פרגולה: האקלים בארץ משתנה מעונה לעונה. הפרגולה תספק לכם צל והגנה מפני השמש והגשמים,  ותיצור אזור פרטי בתוך מתחם הג'קוזי הביתי שלכם. את הגג ניתן לעשות מעץ או ממתכת. תלוי בסגנון העיצובי של הג'קוזי.

3.      מערכת סאונד: הוספת מערכת סאונד לג'קוזי שלכם יכולה לשדרג את החוויה שלכם לרמה אחרת. תוכלו לשמוע מוסיקה יחד עם החברים והמשפחה. מערכת סאונד ניתנת להתקנה גם מתחת למים ומאפשרת נגינת מוזיקה איכותית במהלך השהיה בג'קוזי. בחלק מהדגמים, יש אפשרות ללוח בקרה עם מסך מגע חדשני, הניתן להסרה מהמעגן שלו כדי לשמש כשלט. השלט העמיד למים ולחשיפה לשמש, מיועד לשימוש ארוך טווח ובעל טווח של 30 מטרים.

אביזרים נילווים לג'קוזי לגינה הוטספרינג

 

4.      מחזיקי משקאות, חטיפים וטלפונים: המחזיק יכול להיות נוח מאוד לאזור הג'קוזי. כך תוכלו לשתות את המשקאות האהובים עליכם ללא צורך לצאת מהג'קוזי. לתוספת שדרוג שימו חטיפים. כך תוכלו ליהנות ממזון קל ונפלא כמו פירות, אגוזים וממתקים. המחזיק צף במים כמו מזרון מתנפח.

5.      מדרגות – בדרך כלל, כאשר מדובר בג'קוזי לבית, הוא איננו משוקע, והדרך הנוחה והמהירה להיכנס ולצאת ממנו היא על ידי מדרגות. קיימים מספר סוגים של מתכת שיכולים להתאים לעיצוב החדר ולסגנון המשתמשים. מדרגות מתכת – מדרגות מתכת קלות לתחזוקה, יציבות ועמידות למים.  מדרגות עץ – מדרגות עץ מעניקות מראה טבעי לג'קוזי הביתי שלכם ויכולות להשתלב בעיצוב הגן. מה שחשוב לא פחות,  שכאשר מתכננים לקנות מדרגות לג'קוזי, כדאי לוודא שהן יציבות, עמידות ובטוחות.