איך לבחור בריכת זרמים ביתית: מהשטח ועד לתקציב

הליכון לבריכת זרמים הוטספרינג

בריכת זרמים ביתית היא אופציה מעולה עבור אנשים רבים שמצד אחד הם מעוניינים ליהנות מיתרונות של בריכה, לשמור על כושר בריאות ולשחות נון סטופ, ומצד שני לא להיות כבולים לזמני פתיחת הבריכה ולשחות ללא הפרעה גם בשעות העומס. ללא הצורך בהשקעה גדולה בכסף. בריכות זרמים מגיעות במגוון גדלים, כך שחשוב לבחור את המידה המתאימה לצרכים שלכם.

מספר גורמים שאתם צריכים לפני בחירת בריכת זרמים:

שטח הגינה: כמו שהבנתם הרעיון של בריכת זרמים הוא לשחות ללא הפסקה בשטח קטן, אבל עליכם לוודא באמצעות מדידה מהו הגודל המקסימלי של הבריכה שאתם יכולים להציב בגינה או שיש לכם באמת מספיק מקום בגינה שלכם להתקנת הבריכה.

מספר המשתמשים: אם אתם מתכננים להשתמש בבריכה עם משפחה או חברים, עליכם לבחור בריכה בגודל המתאים לכך. בריכת זרמים דגם X2000 מסדרת: Swimcross Exercise המיוחדת של חברת HOTSPRING גובה: 1.47 אורך: 6.10 ורוחב 2.26 היא הבריכה בשבילכם, העיצוב המיוחד ממקסם את החלל הפנימי של הבריכה ומאפשר גם וגם. גם לשמור על הכושר, וגם להירגע ולהנות מזמן איכות משפחתי.

השימוש המיועד: אם אתם מתכננים להשתמש בבריכה לשחייה בעיקר כדי לשחות, אנחנו ממליצים לבחור בגודל המאפשר לכם לשחות בנוחות. אם אתם מתכננים להשתמש בבריכה בעיקר למנוחה או עיסוי, גודל הבריכה אינו קריטי כל כך.

התקציב: הקציבו לעצמכם תקציב מראש ממנו לא תחרגו. השוו מחירים בין היבואנים השונים וקבלו המלצות בפרומים וברשתות החברתיות.  מחירי בריכות זרמים יכולים להשתנות בהתאם לגודל הבריכה, לסוג החומר ממנו היא עשויה ולתכונות נוספות.

בריכת זרמים מידות: בריכות זרמים מגיעות במגוון גדלים, החל מבריכות קטנות באורך של 2-3 מטר, ועד לבריכות גדולות באורך של 5-7 מטר. מידות רוחב הם בדרך כלל 2.26 וגובה בריכת זרמים תהיה בין 127-147.

בריכת זרמים הוטספרינג

בריכות הזרמים של חברת אנדלס ENDLESS POOLS  נחשבות לאיכותיות ביותר בעולם הן מבחינת איכות השחייה לאורך זמן  והן מצד איכות חומרי הבידוד. כל אלה נותנים ללקוח ראש שקט לאורך שנים ארוכות.
רוצים לדעת עוד? אתם מוזמנים להגיע אל אולמות התצוגה שלנו בכפר מלל, בית יהושע וכפר ורדים ולהתרשם ממגוון דגמים איכותיים של בריכות זרמים או השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם.