חיפוש

חמישה טיפים לבחירת מיקום הג'קוזי בגינה שלכם

ג'קוזי לחצר הוטספרינג

ג'קוזי ביתי נשמע חלום, נכון? אם אתם אנשים שחולמים בגדול, הוא יכול בהחלט להתגשם במציאות! כל מה שצריך הוא רק לבחור את הג'קוזי הנכון לגינה שלכם. במאמר הבא נתמקד בחמישה טיפים שיעזרו לכם להפוך חלום למציאות.

משקל – לפני התקנת הג'קוזי לבית התייעצו עם יועץ מומחה שיבדוק אם שטח הגינה מתאים מבחינת משקל, שהמקום ישר ומפולס, וכמובן שהג'קוזי יושב על שטח מוצק כדוגמת בטון. מומלץ להיוועץ עם הנציג הטכני של חברתנו.

מידות הגינה – מכיוון שג'קוזי תופס מקום רב יחסית, בדקו את מידות הג'קוזי אל מול גודל החצר. תכננו את דרכי הגישה לג'קוזי.

פרטיות  – האם אתם רוצים שהג'קוזי יהיה המוקד של הגינה או שאתם מעדיפים שהוא ישתלב בה כמה שיותר? כמו כן, אם הפרטיות חשובה לכם, הציבו את הג'קוזי במקום בו לא יוכלו לראות אתכם השכנים או עוברי אורח. מומלץ להוסיף גדר המשתלבת בעיצוב הג'קוזי,

מיקום – כשאתם בוחרים היכן למקם ג'קוזי, חשבו על מה תדרכו כשתצאו. לא נעים המפגש בין כפות הרגליים לדשא ואדמה. חשוב לא למקם את הג'קוזי הביתי שלכם מתחת לעץ, אחרת הוא ידרוש יותר תחזוקה של פינוי עלים מהמים. זכרו שאתם צריכים למקם אותו קרוב לשקע חשמל ולנקודת מים.

מרפסת – ג'קוזי למרפסת זקוק לאישורי מהנדס בניין וקונסטרוקטור כדי לקבוע האם מרפסת יכולה להחזיק את משקל הג'קוזי שכולל בתוכו מים ועל פי מספר האנשים המיועדים לשבת בתוכו.

מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של ג'קוזי ביתי לגינה ולמרפסת, שיהפכו את הגינה שלכם לספא גן עדן מפנק.