איך שומרים על חום המים בבריכת זרמים לפני השימוש ולאחריו?

ג'קוזי לחצר הוטספרינג

איך שומרים על חום בבריכת זרמים – כיסוי חשמלי מיוחד

ההיגיון הבריא אומר שאם משתמשים במשהו לאורך זמן, זה אומר שחשוב לתחזק אותו, ושכדאי לטפל בו ולשמור עליו כדי  שימשיך לפעול כמו שצריך וניתן יהיה להמשיך ולהשתמש בו. אז כמו בכל מוצר, גם ברכישת בריכת זרמים, הקפדה על תחזוקה נכונה כגון התקנת מסננים והתקנת משאבות שתפקידן לשמור על מים נקיים מאבק, חיידקים, זבובים ושאר מרעין בישין.  תחזוקה נכונה תשמור לכם על הבריכה לאורך ימים.

אחד הדברים החשובים הוא שימוש בכיסוי לבריכת זרמים. הכיסוי לא רק משמש להגנה מפני חדירת לכלוך, עלים וחרקים לבריכה אלא הוא גם דרך יעילה לשמור על חום הבריכה ולמנוע איבוד חום מיותר על ידי מניעת התפשטות חום הבריכה אל האוויר הסובב אותה. דבר זה מקל על תהליך החימום ומאפשר לחסוך באנרגיה יקרה שמשמשת לחימום המים. כיסוי לבריכת זרמים גם מונע איבוד מים על ידי בידוד מהאוויר הקר שמחוץ לבריכת הזרמים, דבר שמאפשר לחסוך בכמות המים שצריך להוסיף. כדי להשיג את התועלות המרביות מהכיסוי העליון, יש להשתמש בו בצורה תקינה ולסגור אותו תמיד כשהבריכה לא בשימוש. אם לא תשמרו על ניקיון מי הבריכה, יכולים להצטבר בהם בקטריות וירוקת הפוגעים באיכות המים.

הקושי העיקרי בכיסוי עליון לבריכת זרמים הוא לכסות את הבריכה. מדובר בפעולה לא נוחה, מסורבלת ומעצבנת. אז אם כבר השקעתם בבריכת זרמים, אל תתפשרו על נוחות ובטיחות. לבריכת הזרמים של HOTSPRING יש כיסוי חשמלי, הרמטי ומבודד. כאשר המכסה סגור, חומרי הבידוד שומרים על חום המים ובכך מונעים את עלות החשמל הכרוכה בחימום המים. הכיסוי לבריכת זרמים מונע מהמים להתאדות. את הכיסוי פותחים בלחיצת כפתור, ותוך כ 20 שניות הגג מתרומם ומתגלה לעינכם גזיבו יפה ששומר על השוחה בבריכה מגשמים וקרני השמש הלוהטות. ניתן לשדרג את הכיסוי עם מערכת תאורה עם כ 7 צבעים מתחלפים לאווירה מרגיעה. הכיסוי החשמלי שלנו הוא בטוח, נוח ואסתטי.