חיפוש

גם קטן וקומפקטי וגם איכותי – ג'קוזי קטן

ג'קוזי לגינה הוטספרינג

אחד הדברים הראשונים שאנחנו בודקים במלון זה את הג'קוזי. אין מה לעשות, מדובר בפינוק מרגיע. הטמפרטורה הגבוהה וזרימת אוויר ומים משחררים את הלחצים בגוף. פעם חשבתם שג'קוזי בבית זה דבר אפשרי? אז בואו רגע, נדבר על ג'קוזי לגינה או לבית מסדרת Freeflow. מדובר על ג'קוזי קטן באורך של 207 ס"מ וברוחב של 160 ס"מ. הג'קוזי יכול להתאים לכל גינה ממוצעת.

הנה כמה דברים שבטוח תרצו לדעת על ג'קוזי קטן:

1.גודל: ג'קוזי קטן מיועד לכמה אנשים, בדרך כלל בין 2 ל-4 אנשים. עם ג'טים לכל מושב המעניקים עיסוי נקודתי לקבוצות שרירים בגב. הג'קוזי מגיע בכמה עיצובים: מעוגל, מרובע או משולש, וישנם גם דגמים נמוכים וקומפקטיים שניתן להתקין במקומות קטנים יותר.

ג'קוזי לגינה הוטספרינג

  1. חימום ושימור חום: הג'קוזי מצויד במערכת חימום המאפשרת לשמור על טמפרטורת המים ברמה המתאימה לשימוש. בדרך כלל, טמפרטורת המים בג'קוזי קטן נעה בין 37 ל-40 מעלות צלזיוס.
  2. מערכת מים ומסננת: המים בג'קוזי נשארים נקיים ונעימים לשימוש בעזרת מערכת הסינון. המסננת והמשאבה מסננות ומטהרות את המים משאריות ומזיהום ומאפשרות ניקיון קל ומהיר.
  3. מערכת מיזוג אוויר: ג'קוזי קטן מצויד במערכת של צינורות המאפשרים להזרים אוויר תחת המים, יוצרים מסאז' המוסיפים להנאה. זרימת האוויר ניתנת לשליטה, דבר שמאפשר להתאים אותה לפי הפרטיות וההעדפות שלכם.
  4. חשמל ואינסטלציה: לפני שמתקינים ג'קוזי קטן, צריך לוודא שיש מקום מתאים להתקנתו. עם טכנולוגיית ה-Plug-n-Play שלנו אתם חוסכים זמן וכסף. לא צריך הכנה מיוחדת לחשמל, כך שאין צורך בהתקנה נוספת. חברו לשקע החשמל של הבית והתחילו ליהנות מהג'קוזי.
  5. מחיר הג'קוזי : מכיוון ששיטת הייצור שלנו היא מהירה וחומר הג'קוזי עשוי מיציקה חד-שכבתית חזקה אך קלת משקל (מקשה אחת), אין צורך במספר שכבות ומסגרות תמיכה, דבר הגורם להפחתת עלויות החומר והעבודה. שיטה זו מוזילה משמעותית את העלות הסופית ללקוח ביחס לג'קוזי רגיל.

רוצים לקבל פרטים על ג'קוזי קטן למרפסת או לחצר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם>