שדרוג בריכת זרמים – הוטספרינג

הליכון לבריכת זרמים הוטספרינג

כך תשדרגו את בריכת הזרמים שלכם

אין ספק שאם יש לכם בריכת זרמים בבית זה נחשב לשדרוג מפנק ולעלייה באיכות החיים. מעבר לספורט ולפעילות החתירה בבריכת הזרמים קיימות מספר אפשרויות להפיק את המיטב מבריכת הזרמים, דבר שישדרג לכם את החוויה. הנה כמה רעיונות:

1. מערכת סאונד: ניתן להוסיף מערכת סאונד מובנית בבריכת הזרמים. זה יאפשר לכם ליהנות ממוזיקה אהובה ואיכותית ברקע שתשדרג לכם את חווית השהות בתוך המים. בבריכות הזרמים של HotSpring ו EndlessPools ניתן להתקין את המערכת בזמן הייצור במפעל.

2. מערכת תאורה: התקנת תאורה בבריכת הזרמים תיצור אווירה יוקרתית ומרשימה. תוכלו להוסיף תאורת LED צבעונית או מערכת תאורה חכמה המאפשרת שליטה בצבעים, בהירות ואפקטים שונים.

תאורה מדהימה לג'קוזי לגינה הוטספרינג

3. הליכון מתחת למים: ההליכון ממוקם ברצפת בריכת הזרמים. אתם יכולים לשלוט במהירות ההליכה ממש כמו בהליכון רגיל.  בזמן ההליכה במים, שרירי הרגליים מתחזקים ושורפים הרבה יותר קלוריות מהליכה מחוץ למים וזאת בזכות  הזרימה וההתנגדות של המים.

4. רצועות התנגדות נגד הזרם: אימון ברצועות TRX כנגד הזרם בבריכת זרמים היא אחת אפשרויות המרתקות לשדרוג ולשיפור האימון בבריכה. בעזרת הרצועות ניתן לבצע מגוון תרגילים שמתמקדים בשיפור היכולת השרירית, היציבה והאיזון.

5. הוספת מערכת מים מתקדמת: תוכלו לשדרג את בריכת הזרמים שלכם על ידי הוספת מערכת מים מתקדמת ומודרנית. לדוגמה, הוסיפו מסנן CLEAN SCREEN . הוא מאפשר לשמור על איכות המים ברמה גבוהה ועוזר לסנן את המים ממתכות, כגון נחושת, מנגן וברזל.

6. אם בריכת הזרמים שלכם משתמשת בטכנולוגיה ישנה, תוכלו לשדרג אותה לטכנולוגיה מתקדמת יותר ולהתקין מערכת בקרה אוטומטית שתאפשר לכם לשלוט על הזרמים ועל פעולות המים בצורה נוחה ומרחוק.

7. כיסוי הבריכה: כיסוי בריכת הזרמים הוא אביזר חשוב לשדרוג ולשמירה על בריכת הזרמים. הכיסוי משמש למגוון מטרות, כולל הגנה על המים מפני אבק, מים ושמש ישירה. הכיסוי שומר על חום המים ומפחית את פער הטמפרטורות בין האוויר למי הבריכה. יש כמה אופציות לכיסויים: כיסוי קשיח: עשוי מחומרים כמו פוליקרבונט או פלקסיגלס. כיסוי רך: עשוי מחומר כמו ויניל או פוליאתילן ומתאים לבריכות זרמים בגדלים ובצורות שונות. הכיסויים מתקפלים על ידי פתיחה ידנית או פתיחה חשמלית.

כיסוי תרמי לג'קוזי לגינה הוטספרינג