חיפוש

איך להתפנק בבטחה בג'קוזי

ג'קוזי לגינה הוטספרינג

איך לשמור על בטיחות השימוש בג'קוזי הביתי?

ג'קוזי לבית הוא כלי נהדר להירגעות וכיף, אבל הוא גם יכול להיות מסוכן. לכן חשוב להקפיד על בטיחות השימוש בו. להלן כמה טיפים לשמירה על בטיחות השימוש בג'קוזי. תפעלו על פי ההנחיות הבאות כדי להבטיח שכל המשפחה תהנה.

מתי לא להיכנס לג'קוזי
הרבה אנשים אוהבים לעשות מסיבות בריכה וג'קוזי. אם אתם שיכורים או תחת השפעת סמים, אם אתם חולים או לא מרגישים טוב, אם יש לכם פצע פתוח, אם אתם סובלים מלחץ דם גבוה או מבעיות בלב, אל תשתמשו בג'קוזי. אם את בהריון, ההמלצה הרווחת ביותר היא לא להיכנס לג'קוזי בשלושת החודשים הראשונים. בהמשך הזמן, דאגי שטמפרטורת המים בג'קוזי לא תעלה על 37 מעלות והגבילי את זמן השהייה במים עד עשר דקות. אם  אינך בטוחה, בכל מקרה התייעצי עם הרופא שלך לגבי טבילה בג'קוזי.

ג'קוזי וילדים הוא שילוב מסוכן למדי. נכון, כיף להשתובב במים בחברת הצאצאים. זה נעים וגם מגבש אבל צריך להיות מודעים לסכנות שבדרך. ילדים צעירים יכולים בהחלט לרחוץ בג'קוזי, אך רק לאחר שתתייעצו עם רופא המשפחה כיוון שגופם של ילדים מתקשה להסתגל לשינויי טמפרטורה בקלות כמו מבוגרים. אם בכל זאת אתם רוצים שהילדים ייכנסו, הטמפרטורה חייבת להיות מותאמת לילדים. הטמפרטורה המומלצת היא בין 37 ל-38 מעלות צלזיוס.
חשוב לדעת: "אין כניסת ילדים לג'קוזי הביתי ללא השגחת מבוגר".
בגמר השימוש הקפידו לנעול את הכיסוי של הג'קוזי.

כיסוי תרמי לג'קוזי לגינה הוטספרינג

ניקיון המים:
כדי לשמור על מים נקיים ובריאים מומלץ לנקות את הג'קוזי בפעם בשבוע ולבצע בדיקה של מצב המים באמצעות ערכת בדיקה מתאימה. אם משתמשים בערכת בדיקה של מקלונים, יש להכניס את מקל הבדיקה למים, להמתין כ-15 שניות ולהשוות את הצבעים המתקבלים על מקל המדידה עם התוצאות שמצוינות על גב קופסת המקלונים.
כשאינכם נמצאים בג'קוזי השתמשו בכיסוי, כך תשמרו על המים נקיים ובטוחים. הכניסו למי הג'קוזי כימיקלים כדי לשמור על המים ניקיונם ובטוחים. בסיום השימוש שמרו את כל חומרי התחזוקה של הג'קוזי נעולים בתוך ארון מחוץ להישג ידם של הילדים.

על ידי הקפדה על טיפים אלו, תוכלו להבטיח שימוש בטוח ומהנה בג'קוזי שבבית שלכם.