האם ג’קוזי במרפסת מעלה את מחיר הנכס?

ג'קוזי לגינה הוטספרינג

מעבר לפינוקים וליתרונות הבריאותיים שיש לג'קוזי במרפסת יש עוד נושא, הפן הכלכלי. הרבה אנשים לוקחים בחשבון שאם הם יתקינו ג'קוזי במרפסת ערך הדירה יעלה. האם זה נכון? בשורות הבאות נדבר על גם וגם. גם איך גקוזי במרפסת משדרג את החיים שלנו, וגם האם באמת זה שווה מבחינה כלכלית. 

מה הדבר הראשון שאתם עושים כשמגיעים לצימר? נכון, קופצים לג'קוזי. כולנו יודעים כמה זה כיף לשהות בג'קוזי, אבל לא כולם יודעים, שהות בג'קוזי משפרת גם את הבריאות. 

בזכות זרמי המים החמים של הג'קוזי כלי הדם מתרחבים ונגרמת זרימת דם גבוהה בכל רחבי הגוף.

כמו כן ברגע שטמפרטורת הגוף עולה, מתחילים להזיע ורעלים נפלטים מחוץ לגוף. ישיבה בתוך זרמי מים חמים משחררת את השרירים ועושה את אפקט השחרור כמו מסג’יסט.

ומה קורה בפן הכלכלי? 

אחת הדרכים להעלות את ערך הדירה הוא שיפוץ הבית. אנחנו לא יכולים להגיד במדויק האם היא מעלה את ערך הנכס, אבל ברור שדירה עם ג’קוזי במרפסת היא נחשבת לנכס משודרג ומפנק, ולכן אם אדם מתלבט האם לרכוש את הדירה, בוודאי ג'קוזי במרפסת עשוי לקרוץ לרוכשים פוטנציאליים. ולכן יש להגיד בזהירות שזה מעלה את ערך הנכס. עם זאת, חשוב להתחשב בתנאי השוק, קהל היעד ובאזור המגורים כדי להעריך במדויק את התועלת האמיתית של התקנת ג’קוזי.

 

ג'קוזי לחצר הוטספרינג

אם כבר מדברים בנושא הכלכלי, אם ביום מן הימים תרצו לקחת משכנתא על הבית, חלק מתהליך קבלת המשכנתא הוא הערכת שווי הדירה באמצעות שמאי מקרקעין. ג'קוזי במרפסת הבית יכול לשפר משמעותית את ערך הנכס ולספק לכם משכנתא גדולה יותר. 

אז אם אתם מתלבטים לשדרג את הבית בהתקנת ג'קוזי בגינה או במרפסת, נכון מדובר בשידרוג לא זול ולא מתאים לכל כיס. אולם קחו בחשבון שבטווח הארוך העלות תחזור אליכם. כמו כן, תמיד כדאי להתייעץ עם יועץ נדל"ן מקצועי שיוכל לסייע בקבלת החלטה מושכלת בנושא זה.

לסיכום:

ג'קוזי איכותי משדרג את רמת החיים, את ערך הבית שלכם ואת הבריאות הפיזית והמנטלית שלכם, לכן מדובר על השקעה נבונה. מוזמנים לבוא לאחד מסניפי הוטספרינג להתרשם בעצמכם ולגלות עולם חדש של פינוק.