חיפוש

כך תשמרו על חום המים בג'קוזי שבחצר

ג'קוזי לחצר הוטספרינג

בעולם שבו שהכל קורה מהרגע להרגע, אין דבר יותר גרוע ומעצבן מלהמתין עד שמי הג'קוזי יתחממו. אם אתם רוצים לשמור על טמפרטורת מים חמים לאורך זמן כדאי שתקראו את המאמר הבא:

צעד ראשון בשמירה על טמפרטורת המים הוא כיסוי הג'קוזי בזמן שלא משתמשים בו. כיסוי איכותי שומר באופן מרבי על החום. השימוש בכיסוי ג'קוזי עמיד במים גם יסייע בהפחתת אידוי המים ובשמירה על חומם בזמן שהג'קוזי לא בשימוש.
מה קורה בזמן שמשתמשים בג'קוזי? ניתן לשמור על חום המים באמצעות הפעלת מערכת החימום של הג'קוזי. ודאו כי מערכת החימום פועלת בצורה תקינה ניתן לסדר טווח טמפרטורה מראש ולהפעיל את מערכת החימום לפני השימוש כדי להבטיח שהמים יהיו בחום הרצוי כאשר אתם נכנסים לג'קוזי. גם למיקום הג'קוזי יש ערך בשמירה על חום המים: בחרו מיקום לג'קוזי שבחצר שמאפשר שמירה על חום המים. מה עושים? ממקמים את הג'קוזי לחצר באזור סגור. ניתן לבנות קירות, עצים, פטיו או להשתמש במגיני רוח דקורטיביים כדי להגן על הג'קוזי מפני רוחות. כך המים יישמרו חמים. אם תמקמו אותו באזור חשוף לרוחות קרות, הוא יצטנן. גם הבידוד של הג'קוזי עוזר לשמור על מי הג'קוזי חמים, לכן חשוב לרכוש ג'קוזי לחצר בחברה אמינה ומקצועית בעלת ניסיון ומוניטין במתן שרות ותחזוקה בכל הקשור לתפעול מערכת הג'קוזי לחצר.
מומלץ מאוד לשמור את הכיסוי על הג'קוזי בזמן שהמים מתחממים כדי שתהליך החימום יתבצע במהירות. חשוב לבדוק אם הסילונים, המשאבה, המחמם והכיסוי כולם במצב תקין. כך המים יתחממו מהר יותר. אם רכיב אחד או יותר אינם מבצעים את עבודתם כראוי, תאלצו לחכות כדי להגיע לטמפרטורה הרצויה.

ג'קוזי לפנטהאוז דגם VANGUARD


לסיכום: צריך לזכור את הכלל הבא, ג'קוזי יכול להתחמם בקצב של שתי מעלות צלזיוס בשעה, אבל כל זה תלוי בכמה גורמים. טמפרטורת הסביבה מחוץ לג'קוזי ובתוכו, האם מערכות החימום עובדות כראוי, והאם הכיסוי סגור או פתוח.