חיפוש

כמה עולה ג'קוזי לחצר?

תאורה מדהימה לג'קוזי לגינה הוטספרינג

כמה עולה ג'קוזי לחצר? זה שאלה שאנחנו שומעים כל יום מהרבה לקוחות שחולמים על ג'קוזי ובריכת זרמים, ורוצים לבדוק כמה החלום שלהם הוא בר השגה ומה תג המחיר שלו. 

התשובה היא שהמחיר לג'קוזי לגינה הוא – תלוי (!) בהרבה מאד פרמטרים.

המחיר לג'קוזי תלוי בגודל של מערכת הספא, לזוגות , ל4 או ל6 משתתפים, ההתקנה שלה במרפסת הפנטהאוס שמצריך מעורבות של מוביל ומנופאי או בחצר הבית , חומרי תחזוקה ושידרוגים כמו מסאזר ידני שמייקרים או מוזילים את ההצעה ולכן המחיר לג'קוזי הוא אינדוודואלי ומשתנה מלקוח ללקוח. 

למותג הספא הוטספרינג – ג'קוזי הטוב בעולם, מיובא בבלעדיות ע"י חברת איסמור, ישנם מספר סדרות ובכל סדרה יש גדלים ודגמים שונים. החל ממוצרי הbasic מסדרת free flow, ועד לסדרות ג'קוזי פריומיום מובחרות ונחשקות מסדרת HILIFE של המותג הוטספרינג.

ג'קוזי לחצר הוטספרינג

המחיר של כל דגם נקבע לפי הפונקציות שלו , המפרט הטכני והמכני, וההשקעה בחומרי הקונכיה והמסאזרים המפנקים. מאחר וישנם מגוון עצום של דגמים נעשה שיחת תשאול ובירור עם הלקוח הפוטנציאלי , נשמע מה חשוב לו, כמה אנשים הולכים להשתמש במערכת הספא בחצר ומה התקציב שלו ונדע להתאים לו את מערכת הספא במחיר שהוא יכול לאפשר לעצמו לרכוש.

למערכת הג'קוזי של הוטספרינג יש מוצרים נלווים כמו מסאג'רים , כיסוי הידראולי או חשמלי לבחירתכם, ערכת תכשירי אחזקה למערכת הספא תואמים מערכת מלחים או מערכת אוזנטור. כמו כן ישנם לקוחות עם בעיות אורטופדיות ובריאות נוספות שמכשירים מסוימים יכולים לשפר את איכות חייהם ולהועיל לבריאותם בצורה יוצאת מן הרגיל ובטווח הזמן המיידי, ולכן לאחר תשאול נכון נוכל להציע להם את מכשירי העזר שמתחברים לג'קוזי והופכים אותו למוצר עם ערך בריאותי מוביל בעולמות הלייף סטייל.

הג'קוזי שלנו הוא לא רק מקצועי ואיכותי, הוא גם מוצר עיצובי עם מוטו בולט-דומיננטי בגינה או בפנטהאוס, חיפוי בצבעים שונים של דפנות הגקוזי, צבעים בהתאמה אישית והיבטים עיצוביים נוספים, הופכים את הג'קוזי בזרימה ישירה עם התאורה והצמחיה בגינה או צבע ריהוט הגן . כל שדרוג נראות משפיע באופן ישיר על המחיר של הג'קוזי. 

ג'קוזי למפרסת הוטספרינג

פרמטר נוסף שקובע את מחיר הג'קוזי הוא מיקום ההובלה וההרכבה, העלות של ההובלה משתנה מעיר לעיר, כשערים במרכז הארץ התעריף זול יותר מהובלה לאילת או לצפון המרוחק ולכן זה מצריך מנציגי החברה לשוחח עם כל לקוח בנפרד לשמוע ממנו על מיקום מערכת הספא ולתת לו הצעת מחיר אינדוואלית. 

מחיר ההרכבה של הג'קוזי או בריכת הזרמים משתנה לפי מיקום הנכס, אם הג'קוזי מותקן בחצר הבית או על מרפסת פנטהאוס, מה שמצריך מעורבות של מנוף בטיחותי וסגירת צירי התנועה, או שמספיק מנוף רגיל כדי להניף את מערכת הספה ישירות לגינת הבית שלכם. לעיתים ההתקנה היא במרתף הבית, גם כאן ישנם עלויות שינוע, פירוק מערכת הספה והרכבת החלקים כדי להתגבר על מעברים צרים.  כל זאת ועוד צריך להילקח בחשבון ומשפיע באופן ישיר על מחיר הג'קוזי או בריכת הזרמים שתרכשו. 

להתאמת הג'קוזי המותאם עבורכם במחיר אטרקטיבי השאירו את הפרטים כאן>