האם יקר לתחזק ג'קוזי? כל מה שאתם צריכים לדעת

האם יקר לתחזק ג'קוזי? כל מה שאתם צריכים לדעת על תחזוקת ג'קוזי בגינה

משפחת מילר שואלת: אנחנו רוצים לרכוש ג'קוזי לחצר, אבל אין לנו מושג מה עלות התחזוקה של הג'קוזי?

לפני שנדבר על מחירים, קצת רקע על ג'קוזי לחצר. כולנו נוסעים מדי פעם למלון ונהנים בתוך הג'קוזי. אבל כמה באמת זוכים לממש את החלום, ליהנות ממנו על בסיס יומי? בשנים האחרונות, מאז החלה מגפת הקורונה להשתולל ואנשים מצאו את עצמם יותר בבית, החל זינוק אדיר בביקוש לג'קוזי לבית. לכן יותר אנשים שואלים את עצמם מה עלות התחזוקה של ג'קוזי לגינה. התשובה לשאלה תלויה במספר גורמים, כולל סוג הג'קוזי, תדירות השימוש בו ותנאי הסביבה. באופן כללי, ג'קוזי דורש תחזוקה מסוימת, אך הוא לא יקר כמו בריכת שחייה.

הנה כמה מהעלויות הנפוצות של תחזוקת ג'קוזי:

  • הג'קוזי דורש חשמל כדי לחמם את המים ולספק את זרמי המים. עלות החשמל תלויה בגודל הג'קוזי, בטמפרטורת המים ובתדירות השימוש בו.
  • חשוב להקפיד לנקות את אמבט הג'קוזי שלנו כדי למנוע הצטברות של חיידקים ולכלוכים שונים. גם כדי למנוע סתימה של הפתחים, וגם כדי שהוא פשוט ייראה יותר טוב! לשם כך צריך לרכוש חומרי ניקוי ייעודיים (כימיקלים ומלחים) לג'קוזי לגינה כדי לנקות אותו. חשוב להשתמש בחומר הניקוי בהתאם להוראות היצרן. במערכות הספא של הוטספרינג לא שמים ברום (חומר כימי), ויותר מכך, אסור להוסיף אותו למים. החיטוי מתבצע בעזרת טכנולוגיה מתקדמת של ייצור אוזון ברמות ppm גבוהות בתוספת יונים. לפרטים נוספים אודות המוצר הייחודי של הוטספרינג צרו עמנו קשר ונשמח לעזור בכל שאלה.מלחים לג'קוזי בגינה
  • ג'קוזי דורש תחזוקה שוטפת כגון ניקוי המסנן, החלפת פילטר מים ותיקון תקלות. עלות התחזוקה תלויה בתדירות השימוש בג'קוזי ובמידת הבלאי שלו. בדומה לכל מוצר חשמלי גדול, גם ג'קוזי עלול להתקלקל ולעיתים נדרש תיקון על ידי טכנאי מומחה. שימו לב לא להתפתות להזמין כל טכנאי, שכן הוא עלול לגרום נזק גדול יותר.
  • ג'קוזי הוא מוצר יוקרתי שמחייב בדיקת מלחים ותחזוקה שוטפת, ולכן מדי פעם צריך להחליף כימיקלים ומלחים לג'קוזי לגינה.
  • מכיוון שמומלץ להחליף מים בג'קוזי כל 3-4 חודשים, צריך לחשב גם את זה בעלות התחזוקה.

לסיכום: המחיר יכול להשתנות בהתאם לגודל הג'קוזי והתחזוקה הנדרשת. בממוצע, עלות תחזוקה שנתית של ג'קוזי עשויה להגיע בין 1,000 ל-2,000 ש"ח.